این جوان 21 ساله برای رسیدن به آرزوهایش خطاکار شد

این جوان 21 ساله برای رسیدن به آرزوهایش خطاکار شد

۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - جوان 21 ساله ای که در عملیات ضربتی پلیس مشهد دستگیر شد، راز چندین فقره گوشی قاپی را فاش کرد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - ماموران کلانتری سپاد مشهد هنگام انجام وظیفه در خیابان توس39 به جوانی مشکوک شدند که قصد فروش مواد مخدر به معتادان متجاهر را داشت. این جوان در یک عملیات ضربتی در حالی غافلگیر شد و به دام افتاد که علاوه بر مقداری مواد مخدر صنعتی، دو دستگاه گوشی تلفن همراه، هفت قطعه سیم کارت و تعدادی کارت بانکی نیز از درون کیف کمری وی کشف شد. طولی نکشید که متهم 21 ساله با دستور سرهنگ جواد یعقوبی (رئیس کلانتری سپاد) به مقر انتظامی انتقال یافت و مورد بازجویی های فنی قرارگرفت.

این جوان 21 ساله برای رسیدن به آرزوهایش خطاکار شد

بررسی های پلیس نشان داد: یکی از گوشی ها 19 روز قبل و دیگری هم در هفته گذشته سرقت شده است.این گوشی قاپ حرفه ای که دیگر چاره ای جز بیان حقیقت نداشت، لب به اعتراف گشود و گفت:پدر ومادرم از یکدیگر طلاق گرفته اند و من نزد پدر بزرگم زندگی می کنم.

این جوان 21 ساله برای رسیدن به آرزوهایش خطاکار شد

مدتی قبل به همراه یکی از دوستانم گوشی تلفن زنی را سرقت کردیم و آن را به مالخر فروختیم. از آن روز به بعد من برای رسیدن به آرزوهایم به سرقت گوشی روی آوردم و سه فقره سرقت دیگر انجام دادم که یک از گوشی ها را فروختم ولی دو گوشی دیگر درون کیف بود که دستگیر شدم. وی درباره مواد مخدر نیز گفت:آن ها را فردی به من داد تا برایش بفروشم! که هزینه های اعتیادم تامین شود!بنا براین گزارش ، این سارق جوان در حالی روانه زندان شد که بررسی های ماموران تجسس کلانتری سپاد برای کشف سرقت های دیگر وی و دستگیری همدستانش ادامه دارد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب