قتل دختر اهوازی به دست همسر مشهدی  -  نمی خواست به خانه برگردد
سرویس اجتماعی - مرد جوانی که همسرش را با شلیک گلوله در اهواز به قتل رسانده بود، در مشهد شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از همشهری - این حادثه هولناک آذرماه سال گذشته هنگامی در یکی از محلات اهواز رخ داد که زن ۲۴ ساله ای بعد از طلاق از همسرش در حالی با جوان ۳۵ ساله مشهدی ازدواج کرد که پسری نیز از زندگی مشترک با همسر سابق خود داشت، اما مدتی بعد اختلافاتی بین این زوج بروز کرد تا حدی که زن مذکور با حالت قهر منزل همسر خود را ترک کرد و حاضر نبود دیگر به زندگی مشترک با «سعید-ن» بازگردد.

در همین حال شوهر او نیز سلاح کلت کمری را زیر لباس هایش پنهان کرد و در جستجوی همسرش به محله دیگری در اهواز رفت و با همسرش که در منزل یکی از بستگانش حضور داشت گفتگو کرد اما زن ۲۴ ساله حاضر به بازگشت به زندگی مشترک نشد. مرد جوان که به شدت عصبانی شده بود، اسلحه کلت جنگی را بیرون کشید و با شلیک چند گلوله او را نقش بر زمین کرد و از محل گریخت.

فرزند زن جوان که با دیدن این صحنه به شدت ترسیده بود، به سوی خانه خاله اش رفت و موضوع را به آنها اطلاع داد. دقایقی بعد با انتقال پیکر غرق در خون زن جوان به مرکز درمانی، تلاش های پزشکان برای نجات وی آغاز شد، اما این زن چند روز بعد بر اثر عوارض ناشی از اصابت گلوله جان سپرد.

در حالی که پرونده قضایی در دادسرای عمومی و انقلاب اهواز تشکیل شده بود، بررسی های کارآگاهان برای شناسایی مخفیگاه متهم ۳۵ ساله ادامه یافت، ولی هیچ اثری از وی به دست نیامد تا اینکه چند روز قبل برادران مقتول که در یکی از کارواش های مشهد مشغول کار بودند، به طور اتفاقی «سعید-ن» (متهم به قتل) را در بولوار طبرسی جنوبی مشاهده کردند که قصد خرید قطعات یدکی موتورسیکلت داشت. آنها بلافاصله او را محاصره کردند و با پلیس۱۱۰ تماس گرفتند.

دقایقی بعد متهم مذکور به پلیس آگاهی هدایت شد و به قتل همسرش با انگیزه اختلافات خانوادگی اعتراف کرد. او سپس به شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد منتقل شد و توسط قاضی دکتر صادق صفری مورد بازجویی های فنی و قضایی قرار گرفت.

این جوان ۳۵ ساله در اعترافات خود گفت: همسرم از خانه قهر کرده بود و تلاش های من برای بازگرداندن او به زندگی مشترک بی نتیجه ماند. به همین خاطر قصد داشتم او را بترسانم که چند گلوله شلیک کردم و سپس اسلحه را هم در همان محل انداختم و به مشهد گریختم.

وی افزود: در اینجا در یک پیتزافروشی مشغول کار شدم و کسی از ماجرای جنایت مسلحانه من خبر نداشت تا اینکه به طور اتفاقی یکی از برادران همسرم مرا دید.

پس از هماهنگی های قضایی با دادسرای عمومی و انقلاب اهواز، متهم به جنایت مسلحانه راهی قرارگاه انتظامی شد تا به اهواز انتقال یابد.

منبع: خراسان

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب