آموزش و پرورش اطلاعیه  داد

آموزش و پرورش اطلاعیه داد

۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - نتایج آزمون نهایی دوازدهم بعد از برگزاری کنکور اعلام می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای اعلام کرد: نتایج اولیه امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم سال تحصیلی ۱۴۰۴ - ۱۴۰۳ پس از کنکور اعلام می شود.

بنابر گزارش ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، طبق اعلام قبلی مبنی بر اعلام نتایج اولیه آزمون های نهایی پایه دوازدهم از روز شنبه ۱۶ تیر که مقرر بود به تدریج اعلام شود، نظر به تصحیح قریب به اتفاق پاسخ برگ های شرکت کننده در این آزمون ها، لیکن بنابر درخواست متواتر دانش آموزان، اولیا، مدیران مدارس و معلمان مبنی بر تعویق اعلام نتایج تا بعد از برگزاری آزمون سراسری نوبت دوم، مراتب در جلسه ستاد عالی آزمون ها که روز گذشته برگزار شد، مطرح و پس از هماهنگی با سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور مصوب شد.

بنابراین پس از آزمون سراسری، نتایج آزمون نهایی خردادماه با مراجعه به پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش my.medu.ir قابل دریافت است. همچنین توصیه می شود دانش آموزان از فرصت باقیمانده برای جمع بندی مطالب و آمادگی بیشتر در آزمون سراسری استفاده کنند.

محسن زارعی رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت آموزش و پرورش روز چهارشنبه - ۱۳ تیرماه - اعلام کرده بود که نتایج امتحانات نهایی دانش آموزان ۱۶ تیر اعلام می شود و دانش آموزان تا ۲۰ تیر برای اعتراض فرصت دارند.

آزمون گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح و آزمون گروه های آزمایشی هنر و زبان های خارجی بعدازظهر روز پنجشنبه - ۲۱ تیر ماه - و آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح روز جمعه - ۲۲ تیرماه برگزار می شود.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب