مرد مسلح 6 عضو خانواده اش را در لامرد گروگان گرفت  -   همه وحشت کرده بودند + جزئیات
سرویس اجتماعی - فرمانده انتظامی شهرستان لامرد از دستگیری جوانی ۳۱ ساله خبر داد که به علت اختلافات مالی اعضای خانواده خود را گروگان گرفته بود. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا -  محسن لشکری امروز، ۱۷ تیرماه با اعلام این خبر اظهار کرد: روز گذشته، ۱۶ تیرماه در پی اعلام به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره گروگانگیری در یکی از محلات شهرستان لامرد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی سریعا به محل مورد نظر اعزام و در بررسی های اولیه مطلع شدند فردی ۶ نفر از اعضای خانواده خود(پدر، مادر، خواهر، داماد و 2 فرزند وی) را در یکی از اتاق های منزل گروگان گرفته و آنان را با اسلحه تهدید به قتل می کند.

فرمانده انتظامی لامرد ادامه داد: ماموران با اقدامات فنی موفق شدند در یک اقدام غافلگیرانه گروگانگیر که یک قبضه اسلحه کلت در دست داشت را دستگیر و ۶ نفر گروگانگیران را صحیح و سالم آزاد کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس، لشکری با بیان اینکه متهم علت و انگیزه گروگانگیری را اختلافات مالی با پدرش اعلام کرد، گفت: گروگانگیر برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب