تجاوز به دختر فامیل با تهدید اسیدپاشی !  -  پریسا بی عفت شد اما ... !
سرویس اجتماعی - پسرجوان که متهم بود دختر آشنا را با وعده ازدواج فریب داده و آزار داده بود با حکم قضایی به شلاق و زندان محکوم شد . ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - رسیدگی به این پرونده از خرداد ماه سال ۱۴۰۲ به دنبال شکایت دختر جوانی به نام پریسا آغاز شد.وی که به پلیس آگاهی رباط کریم رفته بود از پسر ۳۴ ساله ای به نام احسان که از آشنایان دورشان بود شکایت کرد و مدعی شد این پسر با وعده ازدواج فریب و مورد آزار و اذیت قرار داده است .

بازداشت پسر آشنا

با این شکایت پسر جوان ردیابی بازداشت شد اما اتهام آزار دختر جوان را نپذیرفت و در شعبه ۱۳ دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد.

انکار آزار دختر جوان

 در ابتدای جلسه پریسا روبه روی قضات ایستاد و گفت : احسان از آشنایان دورمان بود. او به من ابراز علاقه کرد و گفت قصد ازدواج دارد .اما وقتی به خانه شان رفتم با تهدید مرا آزار داد . او کتکم زد و  گفت اگر از او شکایت کنم به رویم اسید می پاشد. من از او شاکی هستم و برایش اشد مجازات می خواهم.

 وقتی متهم روبه روی قضات ایستاد اتهام تجاوز به عنف و ضرب و شتم و تهدید به اسید پاشی را گردن نگرفت و گفت :من و پریسا با هم رابطه دوستانه داشتیم .به همین خاطر به خانه مان آمد  و من هیچ کدام از اتهاماتم را قبول ندارم.

 در پایان جلسه قضات وی را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه کردند.

محاکمه دوباره

با اعتراض پریسا به حکم صادره پرونده در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی دوباره قرار گرفت و قضات شعبه ۳۹ دیوان عالی کشور حکم صادره را نقض کرده و خواستار رسیدگی دوباره به پرونده شدند.

 به این ترتیب احسان در شعبه ۱۳ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد .

در این جلسه پریسا گفت :احسان با وعده ازدواج مرا به خانه شان کشاند و آزارم داد.سپس به شدت مرا کتک زد. من برای او اشد مجازات می خواهم.

 اما وقتی متهم در جایگاه ویژه ایستاد هیچ یک از اتهاماتش را نپذیرفت .

وی گفت:  ما با هم رفت و آمد خانوادگی  داشتیم و به همین خاطر هم با پریسا رابطه دوستانه برقرار کردم.ما به یکدیگر علاقمند بودیم و قرار ازدواج داشتیم.به همین خاطر او با میل خودش به خانه مان آمد. ولی چون  پس از مدتی رابطه دوستانه مان به هم خورد و از ازدواج با او منصرف شدم علیه من شکایت کرد.من اتهاماتم را قبول ندارم.

 در پایان جلسه قضات دادگاه وی را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و وی را  به خاطر رابطه نامشروع به ۹۹ ضربه شلاق و همچنین به خاطر ضرب و شتم و تهدید به یک سال زندان محکوم کردند.

 

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب