شلیک مرگبار به راننده تاکسی اینترنتی در جنت آباد  -  زن قربانی جنایت بازداشت شد
سرویس اجتماعی - به دنبال قتل راننده تاکسی اینترنتی با شلیک گلوله در جنت‌آباد شمالی، یک سناریوی پیچیده مقابل تیم جنایی قرار گرفت و در نخستین گام همسر مقتول که اظهارات ضد و نقیضی را به زبان آورده بود به عنوان مظنون اصلی پرونده دستگیر شد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا -  بامداد امروز یکشنبه 18 تیرماه، رهگذران در خیابان کوروش غربی منطقه جنت آباد شمالی با جسد مردی جوانی که از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، روبرو شدند.

بلافاصله پس از گزارش این موضوع به مرکز فوریت های پلیسی 110، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه قاضی موسی رضازاده؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی، در محل حاضر و تحقیقات اولیه را آغاز کردند.

در بررسی های اولیه مشخص شد که مرد جوان از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و در دم جان خود را از دست داده است؛ همچنین در کنار جسد یک کیف پزشکی حاوی لوازم پزشکی کشف شد که این موضوع ظن تیم تحقیق را به سوی یک اقدام جنایتکارانه و احتمالاً توسط فردی آشنا به امور پزشکی برانگیخت.

با توجه به تجزیه و تحلیل های اطلاعاتی گسترده، همسر مقتول که پرستار خانگی بود، به عنوان مظنون اصلی این پرونده هدف بازجویی قرار گرفت.

زن جوان در ابتدا اظهارات ضد و نقیضی راجع به زمان و مکان حضور خود در شب جنایت ارائه کرد اما اقدامات فنی و  اطلاعاتی نشان می داد که او در زمان وقوع قتل در نزدیکی خیابان کوروش غربی حضور داشته و از گذشته با همسرش نیز که راننده تاکسی اینترنتی بوده اختلافاتی داشته است.

با توجه این تناقض گویی و مدارک موجود، تیم جنایی را به همسر مقتول به عنوان مظنون اصلی قتل مشکوک کرد و وی با دستور بازپرس جنایی بازداشت شد.

پس از تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان  اداره دهم پلیس آگاهی مأموریت یافتند با اقدامات فنی و بازبینی دوربین های مداربسته اطراف صحنه جرم، بررسی های خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

با دستور قاضی موسی رضازاده از شعبه یازدهم دادسرای امورجنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب