کشف 15 میلیارد تومان دخانیات قاچاق در جنوب تهران

کشف 15 میلیارد تومان دخانیات قاچاق در جنوب تهران

۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - 4 میلیون نخ سیگار و 33 هزاربسته تنباکوی قاچاق یا ارزش 15 میلیارد کشف شد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ توضیح داد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف دخانیات قاچاق از انباری در محدوده خیابان فدائیان اسلام شدند.

ایشان عنوان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید مقادیری کالای خارجی در انباری در بازار تخلیه و دپو گردیده که کالای خارجی را توسط خودرو های شوتی به این مکان منتقل و به بازار ارسال می نماید.

جناب سرهنگ افشاری افزود: مامورین این پلیس محل موصوف را  بازرسی که مشخص گردید محل یک باب انبار کالای بازرگانی بوده که کالاها در سامانه انبارها نیز ثبت نگردیده و مشاهده می نمایند مقادیر انبوهی کالاهای خارجی از نوع سیگار و تنباکوی خارجی در محل دپو که طی استعلامات گمرکی مشخص گردید اسناد گمرکی  مطابقتی با کالاهای مکشوفه نداشته است و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی می باشد.

این مقام انتظامی افزود: کالاها شامل تعداد 4.480.000 نخ انواع سیگار و 33.240 بسته 50 گرمی تنباکو  بوده که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی گردید.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 15 میلیارد تومان اعلام کرده اند، اضافه کرد: با سرمایه گذاری در ورود و خروج کالای قاچاق و ارز نابودی صنایع کشور را هدف نگیرید. از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره های 02166747343 ویا 09999871392 تماس بگیرند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب