افتتاح اولین آشپزخانه اطعام حسینی در تهران

افتتاح اولین آشپزخانه اطعام حسینی در تهران

۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - اطعام عزاداران حسینی با غذای نذری نه‌تنها در میان ما ایرانی‌ها، بلکه در میان تمام محبان اباعبدالله‌الحسین(ع) قدمتی دیرینه دارد و کمتر کسی است که از برکات و کرامات غذای نذری مستفیض نشده باشد.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از همشهری - حالا تصور کنید که این نذری های پربرکت علاوه بر اطعام عزاداران سیدالشهدا(ع) به دست کسانی برسد که نیازمند هم هستند. شاید برای هر بانی و هیئتی به طور مستقل، شرایط لازم برای شناخت و اطعام نیازمندان واقعی مهیا نباشد. به لطف پویش ارزشمندی با عنوان «اطعام و احسان حسینی» تمام محبان سیدالشهدا(ع) به آسانی می توانند به عشق اباعبدالله، قدمی برای نیازمندان بردارند و در اطعام آنها سهیم شوند.

این پویش با طبخ و توزیع غذای گرم و همچنین تهیه، بسته بندی و توزیع بسته های معیشتی هوای نیازمندان را دارد و از همین امروز تا پایان ماه صفر نذری ها را به دست نیازمندان می رساند. خبر خوب هم اینکه از روز گذشته نخستین آشپزخانه اطعام حسینی پایتخت برای اجرای این پویش در حسینیه شاهزاده علی اصغر(ع) افتتاح شده است. اگر شما هم دل تان می خواهد سهمی در تهیه نذری های محرم داشته باشید و به جمع بانیان غذای نذری به نفع نیازمندان بپیوندید به واسطه این پویش درهای انفاق و نیکوکاری به روی تان باز است، پس بسم الله.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب