اکتساب رتبه برتر پلیس تهران در برگزار شدن جلسه های ارتباط مستقیم مردمی در سال 1402
سرویس اجتماعی - فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران طی لوح تقدیری از رئیس پلیس تهران در برگزاری جلسه های ارتباط مردمی در سال 1402 و اخذ رتبه برتر تقدیر و تشکر کرد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا -  سرتیب پاسدار احمد رضا رادان با اهدای لوح تقدیر از رئیس پلیس تهران سردار عباسعلی محمدیان در برگزاری جلسه های ارتباط مستقیم مردمی در سال 1402 که درب ین گروه های مرتبط موفق به اخذ رتبه برتر شده است تقدیر نمود.

در این لوح آمده است:

برادر گرامی سردار سرتیپ دوم پاسدار عباس محمدیان

فرمانده محترم انتظامی تهران بزرگ

نظر به نتایج ارزیابی به عمل آمده از عملکرد رده های فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران در برگزاری جلسه های  ارتباط مستقیم مردمی در سال 1402  فرمانده انتظامی آن استان در بین گروه های مرتبط:

حائز رتبه برتر

 شده است. که این امر حاکی از اهتمام جنابعالی و همکاران زیر مجموعه در انجام امور محوله می باشد، لذا به پاس این خدمات و اقدامات شایسته مراتب قدردانی و تشکر خود را از شما و همکاران تحت امر ابراز می دارم. انتظار است با همت مضاعف و در سایه تحقق نهضت نهادی و جهادی، با جلب رضایت خداوند متعال و در امتداد آن، جلب رضایت مردم عزیز در حراست از امنیت و تامین آسایش عمومی، تحت زعامت  و رهبری فرمانده معظم کل قوا حضرت ایت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مد ظله العالی) پیروز و مؤید باشید.

فرمانده کل انتظامی جمهوری  اسلامی ایران 

سرتیپ پاسدار سردار احمدرضا  رادان

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب