ماینرهای غیرمجاز در خراسان رضوی را به پلیس معرفی کنید!

ماینرهای غیرمجاز در خراسان رضوی را به پلیس معرفی کنید!

۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - پاداش شناسایی و معرفی استخراج کنندگان غیرمجاز رمزارز (دستگاه ماینر) در این استان ۲ برابر شده است. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - رضا لنگری مسئول پیگیری رمزارزهای شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: مرحله نخست پاداش ها شامل اعطای 10 میلیون ریال به ازای معرفی هر دستگاه ماینر غیرمجاز است که تا سقف 250 میلیون ریال بابت معرفی مراکز غیرمجاز خصوصی و تا سقف 500 میلیون ریال برای معرفی ماینرهای غیرمجاز در مراکز دولتی و عمومی در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه این پاداش در 2 مرحله پرداخت می شود افزود: مرحله اول در 15 روز کاری به عامل شناسایی کننده پرداخت و بخش دوم پاداش ها، متناسب با مدت و میزان استفاده غیرمجاز از انرژی برق در مراکز غیرمجاز رمز ارز (بیش از یک سوم این بخش از پاداش ها) در مدت 40 روز به عامل شناسایی کننده و بقیه به مجریان و ضابطان قضایی ذی ربط پرداخت می شود.

مسئول پیگیری رمزارزهای شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی با اشاره به حفظ محرمانگی و هویت گزارشگران گفت: افراد می توانند گزارشهای خود را از طریق تماس با شماره 05138937470 اعلام کنند.

لنگری افزود: در سه ماهه نخست امسال 61 دستگاه غیرمجاز استخراج رمزارز با توان مصرفی 130 کیلووات انرژی در خراسان رضوی کشف و ضبط شد.

 

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب