دختر کینه ای پدرش را با 18 ضربه چاقو کشت  -  در شرق تهران رخ داد
سرویس اجتماعی - دختر جوان که پدرش را قربانی جنایت کینه جویانه کرده بود با اعلام گذشت تنها ولی دم از زندان آزاد شد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - 2 شهریور ماه سال گذشتهبه ماموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس خبر رسید مرد ۵۰ ساله ای به نام محسن در خانه اش با ضربه های متعدد چاقو کشته شده است. جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و ماموران به تحقیق پرداختند.

شواهد نشان می داد جنایت در حالی رخ داده که دختر و پسر قربانی در خانه حضور داشتند.

دختر ۲۲ ساله قربانی به نام فرانک به ماموران گفت: من و برادر ۲۰ ساله ام که دچار معلولیت و ویلچرنشین است به همراه پدرمان در خانه بودیم و مادرمان برای خرید بیرون رفته بود که یکباره یک مرد جوان و قوی هیکل مقابل در آمد. او که نقاب به صورت داشت می گفت در فضای مجازی چندین بار با پدرم درگیر شده و حالا آمده تا از او انتقام بگیرد. او مقابل چشمان من و برادرم پدرمان را که مقابل تلویزیون خوابیده بود کشت و از خانه بیرون رفت.

این دختر ادامه داد: یک مرد معتاد مدتی است در پشت بام خانه مان زندگی می کند. مشخصات مردی که به خانه مان حمله ور شد با او مطابقت دارد و من گمان می کنم قاتل پدرم همان مرد معتاد است.

رفتارهای مشکوک دختر جوان

 رفتارهای عجیب دختر جوان و خونسردی وی شک پلیس را برانگیخت. دختر جوان از مرگ پدرش ناراحت نبود و هنگام انتقال به پلیس آگاهی نگران بود که گربه هایش گرسنه بمانند. رد خون نشان می داد قاتل به داخل حمام رفته و ردی از  خروج وی در خانه وجود نداشت این سرنخ ها موجب شد تا نوک پیکان اتهام به سوی دختر جوان بچرخد و فرانک بار دیگر تحت بازجویی قرار بگیرد.

دختر جوان درباره بریدگی روی انگشتانش به پلیس گفت هنگامی که قصد داشته مقابل مرد چاقوکش از پدرش دفاع کند دستانش زخمی شده است.

افشای جنایت خانوادگی

در حالی که دختر جوان همچنان مدعی بود هنگامی که مادرش برای خرید مرغ برای گربه هایش از خانه بیرون رفته بود پدرش مورد حمله مرد ناشناس قرار گرفته، 3 روز بعد در 5 شهریور ماه پسر جوان پرده از جنایت خانوادگی برداشت و گفت خواهرش پدرشان را کشته است.

 پسر جوان گفت: پدرم و خواهرم مدام با هم اختلاف داشتند. خواهرم به سختگیری های پدرم معترض بود و همین موضوع موجب درگیری میان آنها شده بود. چند روز قبل فرانک گفت قصد دارد کاری کند تا از بدرفتاری های پدرم خلاص شویم. او قبلاً هم چند مرتبه با گوشی موبایل پدر به فضای توییتر رفته و حرف هایی ضد انقلاب زده بود. او امیدوار بود تا پدرم بازداشت شود اما چون به خواسته اش نرسید تصمیم به قتل پدر گرفت. او از من خواست تا در غیاب مادرمان صدای ضبط را زیاد کنم. او سپس به داخل اتاق رفت و وقتی از اتاق بیرون آمد متوجه شدم پدرمان را کشته است. او داد و فریاد راه انداخت و از همسایه ها کمک خواست و به دروغ گفت پدرمان از سوی یک مرد ناشناس کشته شده است .

با اظهارات پسر جوان فرانک لب بیان حقیقت گشود و به قتل پدرش اعتراف کرد.

اعلام گذشت

دختر جوان در حالی به بازسازی صحنه جرم پرداخت که برادرش که تنها ولی دم بود اعلام گذشت کرد.

 اعلام گذشت پسر جوان فرانک از جنبه عمومی جرم در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

 در این جلسه فرانک به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: پدرم مرد بد خلق و سختگیری بود. وقتی دیپلم گرفتم حتی اجازه نداد در کنکور شرکت کنم و به دانشگاه بروم. او اجازه نمی داد سر کار بروم. چون مادرم زن مظلومی است همیشه سکوت می کرد و پدرم به من و مادر و برادرم ظلم می کرد. او حتی  حاضر نبود برای درمان برادرم پولی خرج کند.

 دختر جوان در حالی که اشک می ریخت ادامه داد: پزشکان گفته بودند معلولیت برادرم با کاردرمانی کمتر می شود اما پدرم حاضر نبود او را پیش دکتر ببرد. او به ما خرجی نمی داد و فقط برای خودش میوه و غذا می خرید و آنها  را به تنهایی در پشت بام می خورد و به خانه می آمد. از رفتارهای او خسته شده بودم. به همین خاطر از چند ماه قبل تصمیم گرفتم کاری کنم تا همگی از دست او خلاص شویم.

وی در تشریح جزییات جنایت گفت: آخرین بار مادرم را به بهانه خرید گردن مرغ برای  گربه هایم از خانه بیرون فرستادم .از برادرم خواستم تا صدای ضبط را زیاد کند. سپس با 2 کارد آشپزخانه بالای سر پدرم که خوابیده بود رفتم و چند ضربه به او زدم اما باور کنید درست به خاطر ندارم چند ضربه زدم. وقتی پزشکی قانونی در گزارشرد پی اعلام کدرم با ۱۸ ضربه چاقو کشته شده خودم شوک شدم. رفتاری های پدرم باعث شد چنین تصمیمی بگیرم.

 با پایان دفاعیات دختر جوان قضات وارد شور شدند و طبق ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی وی را به ۵ ماه زندان با حساب روزهای بازداشت محکوم کردند .به این ترتیب وی از زندان آزاد شد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب