پیدا شدن جسد مجهول الهویه در شهرستان بوئین زهرا

پیدا شدن جسد مجهول الهویه در شهرستان بوئین زهرا

۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - دادستان بوئین‌زهرا از کشف جسد سوخته فردی مجهول‌الهویه در یکی از روستاهای شهرستان بوئین‌زهرا خبر داد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا -  بنا بر اعلام روابط عمومی دادستانی بوئین زهرا، محمدرضا کرمی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسد سوخته فردی در جاده «پرکام» به «شادمهان» در بخش دشتابی شهرستان بوئین زهرا، بلافاصله مأموران انتظامی به محل کشف جسد اعزام شدند.

به گزاش ایسنا، دادستان بوئین زهرا در ادامه بیان کرد: مأموران پس از حضور در محل دریافتند احتمالاً مقتول در مکانی دیگر به قتل رسیده و سپس به محل کشف جسد انتقال یافته و در آنجا به آتش کشیده شده است.

وی با بیان ادامه داشتن تحقیقات پلیس در شناسایی و مشخص شدن هویت جسد کشف شده، خاطرنشان کرد: طی هماهنگی های انجام شده با دستگاه قضائی، جسد کشف شده جهت بررسی دقیق علت مرگ، به پزشکی قانونی انتقال یافته است.

کرمی ضمن اشاره به اینکه جسد کشف شده به علت سوختگی قابل شناسایی نبوده، خاطرنشان کرد: از آنجا که در بررسی های اولیه امکان تشخیص علت مرگ میسر نبوده است، شهروندان به شایعات در مورد این قبیل حوادث توجه نکرده و اخبار موثق و دقیق را از منابع معتبر پیگیری کنند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب