آئین کلنگ زنی پروژه های ستاد فرماندهی شهرستان و  منازل مسکن سازمانی با حضور فرمانده انتظامی استان
سرویس اجتماعی - آئین کلنگ زنی پروژه های ستاد فرماندهی شهرستان و منازل مسکن سازمانی ۲۴ واحدی با حضور فرمانده انتظامی استان، امام جمعه، معاون استاندار و فرمانده ویژه شهرستان، دادستان عمومی و انقلاب، فرماندهان ناحیه مقاومت سپاه و تیپ۳۶ ارتش و حضور تعدادی از خانواده معظم شهدا، اعضای وابسته، پیمانکاران پروژه و جمعی از روسا، فرماندهان و سایر مسئولان انتظامی به مرحله اجرا درآمد. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - سردار "علی محمدی " ضمن خوشامدگویی به مهمانان و با اشاره به این که پایداری و تثبیت امنیت وابسته به حضور مردم است، گفت: شهروندان فهیم و قانون مدار در زمینه های معنوی، فرهنگی، اجتماعی، عمرانی، مالی و اعتقادی می توانند خدمتگزاران خود را در ارتقای امنیت پایدار کمک کنند.

وی گفت: بی شک پیشرفت، توسعه و پویایی هر کشوری محقق نخواهد شد مگر این که آن جامعه و کشور از امنیت مطلوب برخوردار باشد و خوشبختانه امروزه شاهد هستیم که این امر در کشور ما محقق شده است و هر جا نام پلیس بر زبان جاری می شود ناخودآگاه امنیت نیز در ذهن ها جاری می شود.

فرمانده انتظامی استان بیان داشت: یکی از مهم ترین و پرافتخارترین ویژگی های کشور ایران اسلامی وجود امنیت در تمامی نقاط آن است که این امنیت نیز در راستای تلاش های شبانه روزی و فداکاری سبزپوشان عرصه امنیت حاصل شده است.

ایشان ضمن اشاره به تدابیر سردار رادان فرمانده کل انتظامی کشور در خصوص رسیدگی به معیشت کارکنان پلیس، افزود: امیدواریم این پروژه در مدت ۲سال به اتمام برسد و شاهد بهبود معیشت کارکنان انتظامی شهرستان باشیم.

آئین کلنگ زنی پروژه های ستاد فرماندهی شهرستان و  منازل مسکن سازمانی با حضور فرمانده انتظامی استان

آئین کلنگ زنی پروژه های ستاد فرماندهی شهرستان و  منازل مسکن سازمانی با حضور فرمانده انتظامی استان

این مقام ارشد انتظامی استان آذربایجان شرقی افزود: پروژه ستاد فرماندهی شهرستان در زمینی به مساحت ۱۸۲۰ مترمربع در ۳طبقه و پروژه منازل ساختمانی با زیربنای ۲۶۴۰مترمربع در ۶طبقه و ۲۴ واحد واقع در جنب کمیته امداد ساخته خواهد شد.

در ادامه این مراسم، حجت السلام و المسلمین "رشادی" امام جمعه شهرستان از زحمات شبانه روزی کارکنان فراجا شهرستان در راستای امنیت انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری تقدیر نموده و گفت: یکی از مهم ترین و پرافتخارترین ویژگی های کشور ایران اسلامی وجود امنیت در تمامی نقاط آن است که این امنیت نیز در راستای تلاش های شبانه روزی و فداکاری سبزپوشان عرصه امنیت حاصل شده است.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب