سارق حرفه ای با کیسه ای پر از ظروف مسی بازداشت شد

سارق حرفه ای با کیسه ای پر از ظروف مسی بازداشت شد

۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۰۴:۱۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - سارق انباری‌های مجتمع‌های مسکونی در مشهد پس از دستگیری مدعی شد برای تأمین هزینه مواد مخدرش سرقت می‌کرده است. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا - سردار احمد نگهبان جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: روز یکشنبه یکی از تیم های پیشگیری انتظامی کلانتری شهرک فراجا هنگام گشت در بلوار صدف مرد جوانی را که هراسان با یک کیسه از داخل یک مجتمع مسکونی خارج شد، مشاهده کرده و برای دستگیری وی وارد عمل شدند. متهم با مشاهده خودروی پلیس با رها کردن کیسه از محل متواری شد که پس از مسافتی کوتاه دستگیر و در بازرسی از کیسه همراه او تعدادی ظروف مسی کشف شد.

 جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: مظنون به سرقت که در بازجویی های اولیه منکر هر جرمی بود، در مواجهه با ادله پلیس و استعلام از اهالی مجتمع به سرقت لوازم از داخل یکی از انباری های این مجتمع مسکونی اعتراف کرد. متهم ۴۲ ساله که معتاد و دارای سابقه چندین فقره سرقت است، پس از انتقال به کلانتری به ۸۳ فقره سرقت از انبار مجتمع های مسکونی بدون نگهبان در محدوده بلوار وکیل آباد، سیدرضی، دانشجو، معلم، دانش آموز، قاسم آباد و الهیه در سه ماه گذشته برای تأمین  هزینه های مواد مخدرش اعتراف کرد.

 وی از شهروندان خواست ضمن استفاده از قفل های مطمئن برای در انبار و زنجیر کردن موتورسیکلت و دوچرخه در قسمت مشاعات ساختمان، هرگز به افراد ناشناسی که با زدن زنگ واحدها و معرفی دروغین خود به عنوان آشنایان یکی از ساکنان مجتمع یا مأموران قرائت کنتور قصد ورود به ساختمان را دارند، اعتماد نکرده و در صورت مشاهده موارد مشکوک، موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب