5 کشته و زخمی در تصادف ناگوار 2 سمند در پلدختر

5 کشته و زخمی در تصادف ناگوار 2 سمند در پلدختر

۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: بر اثر یک حادثه رانندگی که صبح امروز(چهارشنبه) در محور حمیل به پلدختر روی داد ۲ نفر کشته و سه نفر نیز مصدوم شدند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا -  محمدباقر محمدی روز چهارشنبه افزود: این حادثه ساعت ۰۷:۳۸ صبح امروز و براثر تصادف  ۲ دستگاه سمند در محور حمیل به پلدختر در حوالی روستای دیزگران روی داد.

وی اضافه کرد: پس از این حادثه تیم عملیاتی پایگاه امداد و نجات جاده ای حمیل جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آباد غرب بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه یادآور شد: پس از ارزیابی و تثبیت صحنه حادثه با توجه به گرفتار شدن یکی از متوفیان در لابه لای آهن آلات خودروها تیم عملیاتی اقدام به رهاسازی کردند.

محمدی ادامه داد: یک مصدوم توسط آمبولانس جمعیت هلال احمر و ۲ مصدوم دیگر نیز توسط عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه به نزدیکترین مرکز درمانی (بیمارستان امام خمینی(ره) اسلام آباد) منتقل شدند.

وی با بیان اینکه ۲ فوتی این حادثه نیز تحویل عوامل قضایی حاضر در محل حادثه شدند یادآور شد: علت این تصادف توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

استان کرمانشاه با بیش از ۲ میلیون نفر جمعیت، بیش از هشت هزار و ۱۰۰ کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی دارد.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب