برخورد با توهین و تخریب کنندگان در فضای مجازی

برخورد با توهین و تخریب کنندگان در فضای مجازی

۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - رئیس پلیس فتای آذربایجان شرقی در راستای برگزاری شکوهمند انتخابات  از همکاری رسانه ها و کاربران فضای مجازی کمال تشکر و قدردانی را داشتند و از نقش پررنگ رسانه ها در مشارکت و سلامت انتخابات و دعوت مردم به حضور در انتخابات تقدیر نمودند. ...

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از رکنا -  سرهنگ اکبر محمدجعفری رئیس پلیس فتای آذربایجان شرقی رعایت اخلاق رسانه ای و ایجاد فضای رقابتی سالم و همکاری با دستگاه قضائی و پلیس و سایر نهادها را از خصوصیات بارز کارشناسان و خبرنگاران استان دانسته و همچنین نشر و ترویج محتواها و اخبار صحیح انتخابات در فضای مجازی را از اقدامات خوب پایگاه های خبری استان و افراد فعال در شبکه های اجتماعی را عنوان نمود.

آداب معاشرت در فضای مجازی، شامل جزء به جزء رفتارها و برخوردهایی است که ما از خودمان در فضای مجازی نشان می دهیم که از انتشار یک پست یا کامنت ساده گرفته تا چت های گروهی و شخصی که با دیگران داریم که در راستای انتخابات، کاربران فضای مجازی آداب معاشرت و اخلاق در فضای مجازی را به خوبی رعایت نموده و با افرادی که در فضای مجازی اقدام به توهین و یا تخریب نموده بودند برابر قانون اقدام و پیگیری های لازم در این خصوص صورت گرفت.

در این بین نقش افراد فعال در فضای مجازی در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر این انتخابات پررنگ بود که لازم است از تلاش های ارزنده و احساس مسئولیت همه کاربران فضای مجازی علی الخصوص کاربرانی که در استان آذربایجان شرقی فعالیت داشته و دارند صمیمانه قدردانی و سپاسگزاری نمایم.

این خبر توسط سایت رکنا منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در خبر ناب