ماجرای مردی که 33 سال پیش گم شده بود

ماجرای مردی که 33 سال پیش گم شده بود

۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس اجتماعی - مردی که ۳۳ سال پیش گم شده بود با مراجعه به سایت کودکان گمشده، سرانجام خانواده خود را پیدا کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - نادیا زکالوند: «استیو کارتر» سوال های بی پاسخ زیادی از دوران کودکی اش در ذهن داشت. او فرزندخوانده بود و در فیلادلفیا بزرگ شده بود و هیچ اطلاعی از هویت والدین بیولوژیکی خود نداشت. اما استیو روزی تصمیم گرفت، سایت کودکان گمشده را جستجو کند و وقتی عکسی از نوزادی خودش در این سایت دید، بسیار شگفت زده شد. نام او در فهرست کودکان گمشده قرار داشت.

استیو با توصیه دوست خود با پلیس تماس گرفت و آنها توانستند پدر او را پیدا کنند. نام اصلی استیو کارتر، «مارکس پاناما موریاتی بارنز» بود و ۳۳ سال پیش، مادرش شارلوت او را برای پیاده روی از خانه بیرون برده بود و هرگز به منزل بازنگشته بود و جستجوهای پدرش هم برای پیدا کردن آنها بی نتیجه مانده بود.

بعدها مشخص شد شارلوت با نوزاد خود به خانه غریبه ای رفته بود و به صاحبخانه فرزند خود را با نامی جعلی معرفی کرده بود.

ماجرای مردی که 33 سال پیش گم شده بود

شارلوت از نظر روحی حال خوبی نداشت و او را به بیمارستان روانی منتقل کردند و به دلیل جعلی بودن نام نوزاد، نتواسته بودند خانواده او را پیدا کنند و به ناچار او را به پرورشگاه سپردند. سه سال بعد زن وشوهری او را به فرزندی پذیرفتند و نام او را استیو کارتر گذاشتند.

آزمایش DNA ثابت کرد، استیو کارتر همان مارکس، نوزاد گمشده است. پدر مارکس به خبرنگار رسانه محلی گفت، «هرگز امید دوباره دیدن پسرم را از دست ندادم و می دانستم بالاخره روزی زنگ در خانه یا تلفن به صدا درمی آید و مارکس وارد خانه می شود.»

/

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب