انتقاد گسترده از زن و شوهری که دختر 2ساله شان را سوژه فیلم شان کردند -  عکس
سرویس اجتماعی - زن‌ و شوهر ژاپنی دختر ۲ ساله گریان خود را در خودروی بسیار گرم به مدت ۳۰ دقیقه نگهداشتند تا از او فیلم بگیرند و در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند. سیل عظیم انتقادها، این زن و شوهر را وادار به عذرخواهی کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - نادیا زکالوند: زن و شوهری اهل ژاپن در یوتیوب کانالی راه انداخته اند و از زندگی روزمره شان مستند ساخته و در این کانال با دیگران به اشتراک می گذارند.

این زن و شوهر ۳ فرزند دارند که کوچکترین آنها ۲ ساله است. پدر خانواده چندی پیش در هوای بسیار گرم، دختر ۲ ساله شان را در خودروی خود به مدت نیم ساعت نگهداشت و از او که در حال گریه بود فیلم گرفت. سپس اسم فیلم را «زیر آفتاب سوزان، دختر ۲ ساله ام داخل خودرو گیر افتاده است.» گذاشت.

این عنوان شوک آور نشان می دهد که این زن و شوهر برای جلب توجه مردم به کانال شان، دست به هر کاری می زنند.

زن و شوهر بی فکر وقتی فیلم گریه دختربچه شان را در کانال یوتیوب شان گذاشتند، باورشان نمی شد سیل انتقادها از این رفتار، به سمت آنها گسیل شود.

درواقع دختر کوچولوی این زن و شوهر که نام خانوادگی شان «رائو-نانو» است، به طور تصادفی در خودرو گیر افتاد. اما پدر او به جای اینکه او را به سرعت از خودرو بیرون آورد، شروع به فیلمبرداری از او کرد. دختر کوچولو نه تنها در هوای گرم خودرو مانده بود، بلکه از تنها ماندن در خودرو حسابی وحشت کرده بود. پدر او هم با صدای بلند تکرار می کرد، «نانوکا در خودرو گیر افتاده و نمی تواند بیرون بیاید، شرایط اضطراری است.»

انتقاد گسترده از زن و شوهری که دختر 2ساله شان را سوژه فیلم شان کردند -  عکس

سیل انتقادهای مردم از این زن و شوهر بی فکر آنقدر زیاد بود که آنها مجبور شدند، به دلیل این رفتار غیرمسئولانه شان عذرخواهی کنند و ویدیوی عذرخواهی شان را در یوتیوب منتشر کنند. آنها در این ویدیو گفتند که در آینده رفتار بهتری با فرزندان خود خواهند داشت.

انتقاد گسترده از زن و شوهری که دختر 2ساله شان را سوژه فیلم شان کردند -  عکس

/

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب