گوهری: مسئولان هم مثل بازیکنان نفت وظیفه شان را انجام بدهند - جهانی شدن تیم ملی به سود ما هم است
سرویس ورزشی - دروازه بان تیم فوتبال نفت آبادان گفت: مسئولان هم باید مثل بازیکنان و مربیان نفت کارشان را درست انجام بدهند اما انگار نه انگار.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فارس - احمد گوهری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی درباره برتری یک بر صفر تیم فوتبال نفت آبادان مقابل ذوب آهن در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: قبل از این بازی قرار بود ۲۰ درصد دیگر از قراردادمان را دریافت کنیم که این اتفاق نیفتاد. با وجود این شرایط با تمام توان کار کرده و سه امتیاز این دیدار مهم خارج از خانه را کسب کردیم تا با قرار گرفتن در رتبه هشتم جای مان در جدول بهتر شود. این رتبه برای تیمی که بازیکنانش فقط ۱۰ درصد دریافتی داشته اند واقعا خوب است.

وی درمورد گل زیبای طالب ریکانی در بازی با ذوب آهن گفت: وی کاپیتان و لیدر تیم ما است. شوت های از راه دور آقا طالب معروف است و خدا را شکر توانستیم با این شوت سه امتیاز را به دست آوریم. 

دروازه بان تیم فوتبال نفت آبادان درمورد مشکلات مالی این باشگاه که سبب گلایه های بازیکنان و کادرفنی تیم شده است، پاسخ داد : بازی ها را خوب درآورده و نتایج خیلی خوبی در هفته های اخیر گرفته ایم اما در چنین حالتی دریافت فقط ۱۰ درصد قراردادهای مان واقعا بد است. از کسی هم خبر نیست و انگار نه انگار که تیم چنین وضعیتی دارد. به ما گفته اند قرار است تا پنجشنبه پول بدهند اما تکلیف این موضوع هم معلوم نیست و باید دید این وعده عملی می شود؟ با تمام این موانع و داستان ها نه تنها از لحاظ فنی چیزی کم نگذاشته ایم بلکه با تمام وجود کار کرده و نتیجه گرفته ایم.

گوهری درخصوص اینکه پس از بازگشت علیرضا منصوریان شرایط برای تیمی که در سه هفته ابتدایی لیگ شکست خورده و قعرنشین بود متحول شد و اکنون نفت فاصله زیادی با تیم های مدعی کسب سهمیه آسیا ندارد، توضیح داد: منصوریان در ابتدای فصل به دلیل ابتلا به کرونا سه هفته بالای سر تیم نبود و این موضوع روی کار خیلی تاثیر گذار بود اما از زمان بازگشتش از همه چیز برای نفت آبادان مایه گذاشت. وی در این مدت بارها پول هتل، غذا، رستوران  و ... تیم را از جیبش پرداخت کرده تا بچه ها از لحاظ روحی آماده شوند. ما هم مثل منصوریان کم نگذاشتیم و با توجه به امیدی که از سرمربی مان می گیریم با تمام وجود کار کردیم. امیدواریم از این جا به بعد مشکلات تا حدی حل شود.

وی درمورد دلخوری برخی بازیکنان باتجربه آبادانی مثل طالب ریکانی از کم توجهی به صنعت نفت، پاسخ داد:  بحث بازیکن بومی یا غیر بومی نیست زیرا ما یک تیم هستیم و هر اتفاقی بیفتد طبق یک تصمیم جمعی گرفته و همگی آن کار را رقم می زنیم. همه پشت هم هستیم. گلایه ها و استوری گذاشتن های ما هم طبق واقعیت هایی است که درباره تیم وجود دارد. وقتی پولی نگرفته ایم باید این واقعیت را بگوییم. هیچ وقت دروغ نمی گوییم. باید همه به صنعت نفت کمک کنند. وظیفه بازیکن بازی کردن است و افرادی هم که مسئولیت قبول کرده اند باید برای انجام شدن وظیفه شان تلاش کنند. البته می دانیم برخی ها تلاش می کنند و امیدواریم مشکلات زودتر حل شود.

دروازه بان نفت آبادان درخصوص تعطیلی طولانی مدت لیگ برتر به دلیل برگزاری دیدارهای تیم ملی، توضیح داد: هرچند تیم ما در هفته های اخیر روند رو به رشدی داشته اما بازی ها به دلیل دیدارهای تیم ملی تعطیل شده است و چاره دیگری نداریم. البته احساس می کنم این تعطیلی از لحاظ روانی و آرامش ذهنی به صنعت نفت کمک خواهد کرد. نه تنها به ضررمان نیست بلکه شاید به سودمان هم باشد.

گوهری درخصوص پیامش برای بازیکنان تیم ملی در آستانه دیدارهای حساس مقدماتی جام جهانی گفت: دوستان خوبی در تیم ملی دارم و برای آنها آرزوی موفقیت می کنم. اگر این تیم نتیجه بگیرد و به جام جهانی برود ما هم سود می بریم. من در دوره ویلموتس سابقه دعوت به اردوی تیم ملی را دارم. پس از آن با یک انتخاب اشتباه با شرایط خوبی مواجه نشدم و یکی دو سال عقب افتادم. امسال زیر نظر کاظم فرحانی، مربی دروازه بان های نفت کار می کنم که خیلی به ما کمک و تلاش می کند. امیدوارم زیرنظر وی روند رو به رشدی داشته باشم. اگر قسمت باشد و بار دیگر به تیم ملی دعوت شوم من هم مثل هر بازیکن دیگری هر کاری از دستم بربیاید برای کمک به این تیم انجام می دهم.

این خبر توسط سایت خبرگزاری فارس منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در خبر ناب