بهاروند:به اسکوچیچ اعتقاد داشتم که او را سرمربی تیم ملی کردم - هیچکس نمی تواند صعود تیم ملی را سند بزند
سرویس ورزشی - سرپرست سازمان لیگ فوتبال گفت: آن روزها که او را انتخاب کردیم به کارش اعتقاد داشتیم و خوشحالم بالاخره زحمات تمام اعضای تیم ملی و ارکان فدراسیون فوتبال جواب داد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فارس - حیدر بهاروند با حضور در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی ایران و عراق در رقابت های انتخابی جام جهانی قطر اظهار داشت: خوشحالم که توانستیم دل مردم را با نتایجی که تیم ملی گرفته شاد کنیم و آنها را پس از مدت ها در ورزشگاه آزادی ببینیم.

وی در خصوص اینکه اسکوچیچ را در زمان حضورش در فدراسیون فوتبال به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کرد، گفت: به هر حال آن روزها که او را انتخاب کردیم به کارش اعتقاد داشتیم و خوشحالم بالاخره زحمات تمام اعضای تیم ملی و ارکان فدراسیون فوتبال جواب داده تا نتایج خوبی در مسیر صعود به جام جهانی قطر کسب کنیم.

بهاروند در خصوص اینکه آیا فکرش را می کرد با اسکوچیچ به جام جهانی  برسیم گفت: به او اعتقاد داشتم و هنوز هم دارم. صعود تیم ملی کار جمعی بوده و هیچ کس در جایگاهی نیست بخواهد آن را به نام خود بزند. مهمترین موضوع خوشحالی طرفداران فوتبال است که الان با اهتزاز پرچم تیم ملی از فوتبال حمایت می کنند.

سرپرست سازمان لیگ درباره اینکه آیا قرار است اسکوچیچ به کارش ادامه بدهد یا خیر گفت: من نظرم را می دهم ولی هر تصمیمی به صورت دسته جمعی گرفته می شود، تمام ارکان فدراسیون کمک کردند تا تیم ملی در آرامش باشد. 

وی درباره عملکرد عزیزی خادم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال یادآور شد: به او نمره عالی می دهم چون خیلی زحمت می کشد که تیم های ملی در آرامش باشند، مجموعه واقعی مدیریتی را در فدراسیون شاهد هستیم که امیدوارم آن را ادامه دهیم.

این خبر توسط سایت خبرگزاری فارس منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در خبر ناب