بازی های کشورهای اسلامی -  شکست تیم ملی والیبال مقابل میزبان

بازی های کشورهای اسلامی - شکست تیم ملی والیبال مقابل میزبان

۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار مرحله مقدماتی در دیداری نزدیک مغلوب ترکیه شد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فارس - فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی مسابقات والیبال مردان بازی های همبستگی کشورهای اسلامی امشب (شنبه شب 22 مرداد) با پایان رسید.

تیم ملی ب والیبال ایران که قبلا صعودش به مرحله نیمه نهایی قطعی شده بود، در آخرین مسابقه مرحله مقدماتی سه بر دو مغلوب ترکیه میزبان این بازی ها شد.

شاگردان عظیم جزیده که در ست های اول و دوم این دیدار 25 بر 23 و 25 بر 22 به پیروزی رسیده بودند، در سه ست بعدی با امتیازهای 34 بر 32، 25 بر 21 و 15 بر 8 نتیجه را واگذار کردند تا نخستین ناکامی خود در این مسابقات را تجربه کنند.

با این نتیجه تیم ملی ب ایران با دو برد و هفت امتیاز در صدر جدول باقی ماند و تیم ملی مردان ترکیه با دو برد و پنج امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت تا دو تیم راهی مرحله نیمه نهایی شوند. قطر نیز با دو برد و پنج امتیاز به دلیل تفاوت معدل پوئن در رتبه سوم قرار گرفت و حذف شد و پاکستان نیز در رتبه چهارم قرار گرفت.

در گروه نخست مسابقات والیبال مردان بازی های همبستگی کشورهای اسلامی نیز تیم های کامرون و جمهوری آذربایجان رتبه های اول و دوم را به دست آوردند و به مرحله نیمه نهایی صعود کردند. در این گروه مراکش و سودان حذف شدند.

بدین ترتیب تیم ملی ب والیبال مردان ایران و تیم ملی والیبال زنان فردا (یکشنبه 23 مرداد) در مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال این بازی ها به مصاف نمایندگان جمهوری آذرباریجان می روند و تیم های ملی مردان و زنان ترکیه نیز به مصاف کامرون خواهند رفت.

برنامه مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به قرار زیر است:

والیبال مردان:

ترکیه – کامرون

ایران – جمهوری آذربایجان

والیبال زنان:

ایران – جمهوری آذربایجان

ترکیه – کامرون

این خبر توسط سایت خبرگزاری فارس منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در خبر ناب