کی روش : هیچ چیز مهمتر از بازی با آمریکا نیست

کی روش : هیچ چیز مهمتر از بازی با آمریکا نیست

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۸ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - احمد نوراللهی یکی از مهره های تاثیرگذار تیم ملی به حساب می آید.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فرارو - احمد نوراللهی چند روز مانده تا شروع جام جهانی با مصدومیتش کیروش را حسابی نگران کرد ولی خوشبختانه خطر رفع شد و احمد هم به جام جهانی رسید. خیلی ها احمد را بهترین هافبک میانی فوتبال  ما می دانند و اوحالا  یکی از بازیکنان فیکس تیم ملی در قطر است. احمد از جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ و از زمان کی روش به تیم ملی دعوت و بعد از جدایی او به مهره ثابت ویلموتس و اسکوچیچ تبدیل شده بود.

حالا کی روش دوباره سرمربی تیم ملی شده و احمد هم یکی از مهره های اصلی تیم او به حساب می آید. نوراللهی این فرصت را داشت تا در قطر اولین حضور خود را در جام جهانی تجربه کند و همین اتفاق هم رخ داد. کاپیتان سابق پرسپولیس که در حال حاضر عضوی از تیم شباب الاهلی امارات است ، در هر دو دیدار تیم ملی مقابل انگلیس و ولز در ترکیب اصلی تیم ملی به میدان رفت.

شاید بعضی ها معتقد بودند که نمایش احمد در بازی مقابل انگلیس خوب نبود و کیروش می توانست از بازیکن دیگری به جای او در ترکیب اصلی استفاده کند و مثلا سامان قدوس جایگزین احمد نور می شد.

با این حال سرمربی تیم ملی بدون توجه به حرف و حدیث ها نوراللهی را در دو دیدار تیم ملی به صورت فیکس بازی داد. دلیل اعتقاد ویژه کیروش به احمد به قدرت دوندگی و البته پرس این بازیکن برمی گردد. نوراللهی در توپ گیری تبحر دارد و همچنین شاید تنها بازیکن خط میانی تیم ملی باشد که خیلی خوب پرس را از جلو انجام می دهد.

نه عزت اللهی ، نه چشمی ، نه قدوس و نه حاج صفی نمی توانند مثل نوراللهی بازیکنان حریف را پرس کنند و به همین دلیل است که کیروش حساب ویژه ای روی این بازیکن باز کرده است. احمد در بازی با ولز دچار گرفتگی عضله شد ولی به احتمال زیاد می تواند تیم ملی را در بازی فوق العاده حساس تیم ملی مقابل آمریکا همراهی کند.

منبع : خبر ورزشی 

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط