(عکس) شباهت مربی عربستان به شخصیت معروف سریال بازی تاج و تخت

(عکس) شباهت مربی عربستان به شخصیت معروف سریال بازی تاج و تخت

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - حالا که شخصیت شرور بازی تاج و تخت، جیمی لنستر، در راس تیم عربستان قرار دارد، انتظارش را داشته باشید که این تیم در زمستان امسال کثیف مبارزه کند. حداقل هواداران پس از دیدن هروه رنارد سرمربی تیم ملی عربستان در جام جهانی قطر اینگونه فکر می‌کنند.

(عکس) شباهت مربی عربستان به شخصیت معروف سریال بازی تاج و تخت

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فرارو - فرارو، عربستان سعودی با بازی درخشانش در مقابل آرژانتین بسیار خبرساز شده و حالا شباهت سرمربی این تیم به شخصیت سریال مشهور بازی تاج و تخت حواشی زیادی در فضای مجازی ایجاد کرده است.

اروه رنار، مربی عربستان سعودی، با موهای بلوند و خط فک تراش خورده اش بسیار شبیه به یکی از محبوب ترین شخصیت های سریال پربیننده بازی تاج و تخت، جیمی لنستر، است.

هواداران به این شباهت واکنش های زیادی نشان دادند. یکی از آنها در توئیتر نوشت: «هروه رنار حال و هوای بازی تاج و تخت را به مسابقات آورده است.» دیگری توئیت کرد: «متاسفانه علاقه من به جیمی لنستر به هروه رنار کشیده شد.»

هواداران دعا می کنند که مردان اروه رنار در آخرین بازی مرحله گروهی مقابل مکزیک پیروز شوند و به دور حذفی راه پیدا کنند. رنار قبل از اینکه هدایت عربستان سعودی را بر عهده بگیرد مربی تیم هایی مانند کمبریج، زامبیا، ساحل عاج، لیل و مراکش بوده است.

تیم او در بازی اول موفق به شکست دادن آرژانتین شد و این پیروزی آنقدر در کشور مهم بود که دولت عربستان آن روز را تعطیل عمومی اعلام کرد. شایعاتی هم مطرح شد مثل اینکه همه بازیکنان عربستان بعد از این پیروزی رولزرویس هدیه گرفتند. اما رنار تمام این شایعات را تکذیب کرد.

او پس از بازی با آرژانتین گفت: «هیچکدام از این حرفها درست نیست. تازه یک بازی انجام داده ایم و دو بازی دیگر هم در پیش داریم و امیدواریم به بردهای بیشتری برسیم. قبل از بازی با آرژانتین گفتم که ما سه بازی مهم در پیش داریم. تنها اتفاق خوب در پایان این است که به عنوان تیم اول یا دوم صعود کنیم. ما هنوز از نظر تجربه در پایین ترین سطح این گروه قرار داریم. باید فروتن باشیم تا بتوانیم در بازی های بعدی هم خوب عمل کنیم.»

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو