پیام چشم های رامین به جوان ترین ملی پوش  -  عکس سه نفره ای که سوژه شد
سرویس ورزشی - جوان‌ترین بازیکن لیست تیم ملی ایران در جام جهانی قطر می‌تواند رامین رضاییان را الگوی خود برای ناامید نشدن در عرصه ملی قرار دهد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - آمدن مجدد کی روش به تیم ملی باعث بازگشت برخی بازیکنان به تیم ملی شد که حتی در مراحل مقدماتی جام جهانی هم جایی در اسکواد ایران نداشتند.

از جمله بازیکنان باتجربه ای که شانس بازی مجدد در جام جهانی را پیدا کردند می توان به رامین رضاییان و مجید حسینی اشاره کرد. این دو بازیکن در جام جهانی روسیه کنار هم بازی می کردند و شاید تا چند ماه قبل هیچکس پیش بینی نمی کرد بار دیگر آنها در خط دفاعی ایران در قطر قرار بگیرند.

لقب جوان ترین بازیکن لیست تیم ملی در این دوره هم به ابوالفضل جلالی اختصاص یافته است . جلالی موفق شد نظر مثبت کی روش را به خود جلب کند و مسافر جام جهانی شود.

جلالی جوان می تواند در مسیر طولانی ملی پیش رویش برای ناامید نشدن از بازی با پیراهن ایران رامین رضاییان را الگوی خود قرار دهد. رضاییان پس از دوری بسیار از تیم ملی با حفظ آمادگی خود دوباره ملی پوش شد و در بازی ولز مهم ترین گل زندگی خود را در جام جهانی به ثمر رساند.

در تمرین امشب تیم ملی پیش از مصاف با آمریکا قاب سه نفره رامین، حسینی و جلالی سوژه عکاس ورزش سه شد.

پیام چشم های رامین به جوان ترین ملی پوش  -  عکس سه نفره ای که سوژه شد

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط