تصویر  -   صحبت های در گوشی کی روش با ستاره تیمش  -  امید سرمربی پرتغالی به مهاجم ایران برای صعود
سرویس ورزشی - سرمربی تیم ملی ایران در حاشیه تمرین امروز با مهاجم خود گفت‌وگوی خصوصی داشت.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - دو بازی بی نقص با زدن دو گل برابر انگلیس و تاثیرگذاری چشمگیر در برد مقابل ولز کاری کرده تا کارلوس کی روش حساب ویژه تری نسبت به قبل از شروع جام جهانی روی مهدی طارمی باز کند و امیدوار به درخشش او در آخرین دیدار مرحله گروهی با آمریکا شود.

مهدی طارمی با زدن دو گل مقابل انگلیس در نخستین بازی و منجر به اخراج شدن هِنسی، دروازه بان ولز و دادن پاس گل در این مسابقه، نشان داده آمادگی فوق العاده خود در رقابت های باشگاهی را در جام جهانی هم حفظ کرده و می تواند مهره موثری برای تیم ملی ایران باشد، اما کی روش برای یک بازی دیگر حساب ویژه ای روی این ستاره تیمش باز کرده است.

کی روش ۲۸ ساعت به دیدار فوق حساس برابر آمریکا که سرنوشت صعودشان از مرحله گروهی جام جهانی را تعیین می کند، در حاشیه تمرین امروز در کمپ الریان، مهدی طارمی را به گوشه ای از زمین بُرد و برای دقایقی با این ستاره تیمش به گفت وگوی خصوصی پرداخت که مشخص نبود بین آنها چه حرف هایی رد و بدل می شود.

تصویر  -   صحبت های در گوشی کی روش با ستاره تیمش  -  امید سرمربی پرتغالی به مهاجم ایران برای صعود

طارمی که در کنار گلزنی و پاس گل و منجر به اخراج شدن در دو دیدار گذشته، در به وجود آوردن همدلی و هماهنگی بین بازیکنان نقش داشته، امروز پای صحبت های در گوشی کی روش نشست تا آخرین نکات را از مرد پرتغالی بشنود و با شرایط ذهنی بهتر خود را آماده بازی فردا شب مقابل آمریکا کند.

منبع: ورزش سه

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط