تصویر  -  جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی ایران  -  ادعای خبرساز در موردسرمربی پرتغالی!
سرویس ورزشی - رسانه مصری از پایان همکاری سرمربی پرتغالی با فدراسیون فوتبال ایران خبر داده است.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - در شرایطی که کارلوس کی روش و مهدی تاج با وعده کسب نتیجه مناسب در گروه دوم جام جهانی کار را در فدراسیون استارت زده بودند، با نتایجی ضعیف از جام کنار رفتند. 

تیم ملی فوتبال ایران که موفق شده بود با صعودی زودهنگام به جام جهانی، خود را مهیای رقابتی سخت با رقبا کند، بعد از شکست 6 گله برابر انگلیس، برابر ولز به برتری دست یافت تا امیدها برای صعود زنده بماند. با این حال در دیدار پایانی و در شرایطی که شاگردان کارلوس کی روش قادر بودند با کسب حداقل امتیاز از این جدال حیثیتی جواز صعود به مرحله بعدی را کسب کنند، در نمایشی ضعیف برابر آمریکا شکست خوردند. 

اکنون رسانه مصری خبر از پایان همکاری کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران و تیم ملی بعد از ناکامی در جام جهانی داده است. 

مهدی تاج که پیش از این بعد از پایان همکاری با کارلوس کی روش در جام ملت های قطر، اقدام به جذب جنجالی مارک ویلموتس کرده بود تا بدهی بزرگی را به گردن فدراسیون فوتبال بیندازد، در بازگشت دوباره به سمت خود در انتخابات چند ماه قبل، با ادعای حضوری موفق بهمراه کارلوس کی روش در گروه، کار را استارت زده بود. 

با این حال تیم تحت هدایت کارلوس کی روش با دو شکست مقابل حریفان اصلی، از صعود بازماند تا یک حسرت بزرگ را شکل دهد.

تصویر  -  جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی ایران  -  ادعای خبرساز در موردسرمربی پرتغالی!

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط