اهدای حواله خودرو خارجی به ملی پوشان

اهدای حواله خودرو خارجی به ملی پوشان

۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۶ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - ورزش سه : بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران شب بازی با آمریکا مجوز ورود یک دستگاه خودروی خارجی را دریافت کردند.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - تیم ملی فوتبال ایران پس از اینکه توانست بدون دردسر به جام جهانی ۲۰۲۲ صعود کند و نمایش موفقی در مرحله مقدماتی در قاره آسیا داشته باشد، قول یک پاداش ویژه گرفت که این وعده مسؤولان کشوری پیش از دیدار برابر آمریکا عملی شد.

ملی پوشان فوتبال ایران روز هفتم بهمن ماه ۱۴۰۰ توانستند با کسب پیروزی یک بر صفر مقابل عراق و در فاصله سه دیدار مانده به پایان مرحله مقدماتی، به عنوان نخستین تیم آسیایی به جام جهانی راه پیدا کنند و بهترین عملکرد تاریخ را در این مرحله داشته باشند که نتایج آنها با یک پاداش ویژه همراه بود.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران پس از صعودشان به جام جهانی قطر درخواست هایی برای در نظر گرفتن پاداش ویژه از سوی مسؤولان کشوری و فدراسیون فوتبال داشتند و بعد از اینکه نسبت به آنها بی توجهی شده بود، اعتراض شان را به طور رسمی و رسانه ای نشان دادند و آن را در صفحات مجازی خود منتشر کردند که البته در فاصله دو ماه مانده به جام جهانی، وعده مجوز ورود خودرو خارجی به کشور به آنها داده شد.

معاون اول رئیس جمهوری و وزیر ورزش و جوانان پس از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی وعده پاداش داده بودند که شب دیدار مقابل آمریکا، این قول(مجوز ورود یک دستگاه خودرو خارجی) عملی شد تا بازیکنان روحیه مضاعفی برای این مسابقه پیدا کنند.

با وجود عدم صعود تیم ملی ایران از مرحله گروهی جام جهانی با دو شکست مقابل انگلیس و آمریکا، وعده داده شده به بازیکنان انجام شد و آنها نامه ورود یک خودروی خارجی را دریافت کردند که البته باید در چارچوب قوانین کشوری با پرداخت مالیات و حق گمرک این کار را انجام بدهند.

این دومین بار بود که بازیکنان تیم ملی فوتبال مجوز ورود یک دستگاه خودرو خارجی به ایران را دریافت کردند و پیش از این هم یکبار برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۴ ، شاگردان کی روش چنین پاداش ویژه ای گرفته بودند.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

سعید ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
بازم بخشیدن از جیب ملت کار تکراری زمان احمدی نژاد اقای رییسی اینقدر از مدیریت جهادی و ... میگفتی این بود کل مملکت داری تو کپی از کارای فاجعه بار احمدی نژاد هست.

گریم ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱
واقعا متاسفم، این فضل بخشش بی حساب و کتاب از بیتالمال حرام است، اونم با این وضع اقتصادی کشور

جهانگیر روحانی ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۴
واقعا این ها چکار کردند که این هدیه به آنها داده شد. سرود ملی را که در بازی با انگلستان نخواندید از انگلیس هم که ۶ تا گل خوردند با آمریکا هم که اگر آمریکا دروازبان هم نداشت نمی توانستند گل بزنند فقط با ولز تا حدودی خوب بازی کردند اگر مثل ژاپن می آمدند آلمان و اسپانیا را شکست می دادند حتما بعضی هایشان توقع داشتند یک کشتی تفریحی به آنها بدهند. حیف این مالیات ها که خرج بعضی از این بازیکنان می شود.