پیروزی سوئیس در بازی پرگل؛صعود سخت

پیروزی سوئیس در بازی پرگل؛صعود سخت

۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - صربستان و سوئیس در چهارچوپ آخرین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی به مصاف هم رفتند.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - در دیدار دور سوم مرحله گروهی گروه G جام جهانی قطر، دو تیم صربستان و سوییس برابر هم به میدان رفتند.

در همان ۳۰ ثانیه ابتدایی سوییس هجومی تر آغاز کرد و در ثانیه ۳۰، رفت و برگشت ها سبب شد تا امبولو با ساویچ تک به تک شود که ضربه مهاجم سوییس را دفع کردد و در ریباند شوت ژاکا را هم مهار کرد.

در دقیقه ۱۲، زیوکوویچ می توانست با ضربه از راه دور دروازه کوبل را باز کند اما ضربه او به تیر خورد و در ریباند هم ولاهوویچ قدر این فرصت را ندانست.

در دقیقه ۲۱، ارسال رودریگر از سمت چپ با دفع توپ ناقص پاولوویچ به ساو رسید و این بازیکن توپ را به شکیری رساند تا ضربه او پس از برخورد به پاولوویچ به تور دروازه صربستان بوسه بزند و سوییس را یک بر صفر پیش بیاندازد.

در دقیقه ۲۷، ارسال تادیچ از سمت راست با ضربه سر زیبای میتروویچ همراه شد تا صربستان بتواند بازی را به تساوی بکشاند.

در دقیقه ۳۵، پاس در عرض تادیچ با دفع ناقص مدافع سوییس به ولاهوویچ رسید تا این بازیکن با ضربه ای هوشمندانه دروازه سوییس را برای بار دوم باز کند.

در دقیقه ۴۴، پاسکاری زیبای بازیکنان سوییس توپ را در سمت راست به ویدمر رساند و او با ارسالی زمینی دروازه خالی را برابر امبولو قرار داد تا او گل تساوی تیمش را وارد دروازه حریف کند.

در دقیقه ۴۷، شکیری توپ را برای وارگاس فرستاد و او با پشت پا توپ را برای فرولر کاشت و هافبک سوییس بر خلاف جهت حرکت دروازه بان گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین