حاشیه های حواله خودرو برای بازیکنان تیم ملی

حاشیه های حواله خودرو برای بازیکنان تیم ملی

۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - زمان نامناسب اعلام خبر پرداخت پاداش به ملی‌پوشان، جنجال‌ساز شد

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فرارو - یکی از اخبار پرحاشیه روز های اخیر فوتبال ایران، اهدای پاداش به بازیکنان تیم ملی بود. خبر رسیده است که هرکدام از بازیکنان تیم ملی، شب بازی ایران و آمریکا حواله وارد کردن یک خودروی خارجی دریافت کرده اند. اصل این ماجرا البته قابل بحث است و در ادوار گذشته هم زیاد پیرامون آن صحبت شده است. اینکه آیا درنظر گرفتن چنین پاداشی برای بازیکنان رنگ و بوی «تبعیض» دارد یا نه یا اینکه اساسا بازی برای تیم ملی به چنین پاداش هایی نیاز دارد، خودش تامل برانگیز است.

از این ها که بگذریم، «زمان» اعلام این خبر هم در نوع خودش به حساسیت ها دامن زد. این خبر زمانی منتشر شد که تیم ملی از جام جهانی کنار رفته بود و پس از آن مردم دیدند استرالیا و ژاپن به عنوان نماینده آسیا به مرحله بعد رسیدند؛ بنابراین طبیعی است که آن ها واکنش خوبی به موضوع نشان ندهند. نوع و زمان اعلام خبر اهدای این پاداش، این تصور را به وجود آورد که بازیکنان به خاطر عملکردشان در جام جهانی جایزه دریافت کرده اند، درحالی که اینطور نبود و حواله مورد نظر به دلیل صعود تیم ملی به مرحله نهایی جام جهانی که پارسال اتفاق افتاده بود، به آن ها داده شد.

در حقیقت این همان جایزه ای است که، چون در اهدای آن تأخیر اتفاق افتاده بود، بازیکنان شاکی شدند و پست اعتراضی گذاشتند. ملاقات مهدی طارمی با محمد مخبر هم در همین راستا اتفاق افتاده بود. شاید اگر حواله ها همان زمان داده می شد، این حاشیه هم به وجود نمی آمد.

همشهری

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو