فوق ستاره استقلال در آستانه جدایی!

فوق ستاره استقلال در آستانه جدایی!

۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - باشگاه استقلال هنوز بدهی خود بابت انتقال محمدمحبی را به باشگاه سانتاکلارا پرتغال پرداخت نکرده است.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فرارو - استقلال قرار بود ۲۳۰ هزار یوروی باقیمانده از طلب قسطی باشگاه پرتغالی را آبان ماه به حساب این باشگاه واریز کند، اما مشکلات مربوط به تحریم باعث شده که هنوز خبری از نشستن این پول به حساب باشگاه سانتاکلارا نباشد و طبیعتا تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد، محمد محبی امکان بازی برای استقلال را نخواهد داشت.

مدیرعامل استقلال که مهمان یکی از برنامه های تلوزیونی بود، درباره آخرین وضعیت محمد محبی گفت: "متاسفانه قرارداد را طوری بستیم که توی آن ننوشتیم نقد، وقتی می گوییم نقد نباشد باید حتما بانکی بفرستیم. از روزی که آمدم با این بی پولی، رفتم از یک صرافی ۲۳۰ هزار دلار قرض گرفتم. فرستادم، اما آن ها می گویند ۹۰ هزار دلار آمده، الان ۱۵ روز است نمی دانیم بقیه پول مان کجاست. دنبال پول می گردیم. چون تحریم هستیم، پول نمی رود. خب در قرارداد می نوشتید نقد، به سانتاکلارا گفتیم از طریق سفیر ایران یا پرتغال بدهیم یا کسی را بفرستیم آنجا پول بدهد، قبول نکردند. من هم باشم این کار را نمی کنم. چون می خواهند به هم بزنند که محبی را از ما بگیرند. "

او ادامه داد: هنوز معلوم نیست این مشکل به چه شکل حل خواهد شد و قطعا این وسط، ریکاردو ساپینتو بیشتر از همه ناراحت و عصبانی خواهد شد چرا که دیگر نمی تواند از محبی استفاده کند. استقلال در وضعیتی تقریبا مشابه با ماجرای استراماچونی قرار گرفته و، چون به دلیل تحریم نمی توانست پول استراماچونی را بدهد، سرمربی ایتالیایی اش را از دست داد.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو