کمک گرفتن سرمربی برزیل از یک مربی خاص

کمک گرفتن سرمربی برزیل از یک مربی خاص

۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - تیته با آنچلوتی تماس گرفت تا یاد بگیرد که چطور از وجود وینیسیوس در تیم ملی برزیل بیشترین بهره را ببرد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فرارو - تیم ملی برزیل یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است و ستاره های زیادی در این تیم می درخشند.

اصولا بیشتر داستان های مربوط به فوتبالیست ها را پشت پرده نگه می دارند، اما بعضی اوقات موضوعاتی هم خواسته یا ناخواسته برملا می شوند، مثل تماس تیته با کارلو آنچلوتی، تا از این مربی سرشناس یاد بگیرد که چطور استعداد و کارایی وینیسیوس جونیور را آشکار کند.

تیته در صحبت با نشریه «مارکا» توضیح داد که با سرمربی ایتالیایی رئال مادرید تماس گرفت و پرسید چطور برنامه های هجومی تیم را بر طبق نقاط قوت وینیسیوس جونیور بچیند.

تیته می گوید: «من از آنچلوتی خواستم که به من بگوید چه کار کنم، آنها در رئال مادرید از چه ویژگی های تاکتیکی استفاده می کنند تا من هم همان کار را کنم که وینیسیوس مانند رئال مادرید در تیم ملی بازی کند. ما در مورد موقعیت های تهاجمی صحبت کردیم که به او آزادی خلاقانه می دهد. این مساله خیلی خوبی است که دو مربی بهترین ها را از یک مهاجم بخواهند.»

نتیجه این گفتگو بر همه واضح است، چراکه وینیسیوس نقشی کلیدی در رساندن تیم ملی برزیل به مرحله یک چهارم نهایی ایفا کرد. وینیسیوس در بازی مقابل کره جنوبی توپ را به دست آورد و پس از هفت دقیقه از شروع بازی، گل اول را به ثمر رساند. این مهاجم همچنین به لوکاس پاکتا برای زدن چهارمین گل برزیل کمک کرد و تیمش با نتیجه ۴-۱ کره ای ها را شکست داد.

صرف نظر از اینکه نیمار برای تیم بازی می کند یا نه، تیم ملی برزیل گزینه های هجومی زیادی دارد، به ویژه وینیسیوس که فوق العاده تماشایی و حرفه ای بازی می کند.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو