واکنش باشگاه پرسپولیس به درگذشت پروین  -  تسلیت سرخ ها به پیشکسوت نامدار
سرویس ورزشی - علی پروین، امروز (سه‌شنبه) در غم از دست دادن برادر خود، عزادار شد. مجید پروین از زحمتکشان فوتبال و عرصه مربیگری فوتبال پایه بود.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری -   امروز مجید پروین برادر سرمربی سابق پرسپولیس درگذشت. در پی درگذشت مجید پروین مربی پیشین رده های پایه باشگاه پرسپولیس، پایگاه خبری این باشگاه نوشت: علی پروین، امروز (سه شنبه) در غم از دست دادن برادر خود، عزادار شد. مجید پروین از زحمتکشان فوتبال و عرصه مربیگری فوتبال پایه بود که در مقاطع مختلف به عنوان سرمربی، هدایت تیم های پایه باشگاه را نیز برعهده داشت. وی از چهره های نام آشنا و شناخته شده در فوتبال پایه تهران و کشور بود و در طول سال ها فعالیت در این عرصه، بازیکنان مطرحی را تحویل فوتبال ایران داد.

متاسفانه مجید پروین مدت ها با بیماری صعب العلاج، دست و پنجه نرم کرد و امروز به دیدار حق تعالی شتافت. باشگاه ورزشی فرهنگی پرسپولیس با صدور پیامی، این مصیبت را به خانواده محترم پروین و به طور خاص به پیشکسوت نامدار فوتبال ایران و پرسپولیس، علی پروین، تسلیت می گوید. از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم، آمرزش الهی و برای بازماندگان صبر و طول عمر مسالت داریم.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین