بازیکن ایرانی قاتل بالفطره!  -  بهترین گلزن فوتبال پیدا شد!

بازیکن ایرانی قاتل بالفطره! - بهترین گلزن فوتبال پیدا شد!

۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - اتفاق جالب توجه هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران، هت‌تریک رضا اسدی در پیراهن تراکتور برابر ذوب‌آهن بود و بازیکن سابق پرسپولیس نشان داد که در خط حمله یک گلزن تمام عیار و یا به نوعی یک قاتل بالفطره مقابل دروازه‌های رقباست.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - بهروز رسایلی

تراکتور در ادامه نتایج رو به رشدش با خمز اسپانیایی، این بار موفق شد در فولادشهر با نتیجه ۳بر یک از سد میزبان خود بگذرد. خمز که این هفته ها محمد عباس زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، در بحران کمبود مهاجم، تصمیم گرفت از رضا اسدی به عنوان یک مهاجم تمام عیار استفاده کند و عجیب اینکه از این استراتژی، بهترین جواب ممکن را هم گرفت. در لیگی که به ندرت هت تریک دارد، اسدی موفق شد در یک بازی ۳گل به ذوب آهن بزند. به این ترتیب مجموع گل های او در این فصل به عدد ۶رسید و این بازیکن را کنار یورگن لوکادیا و عباس زاده، دیگر همبازی اسدی در تراکتور قرار داد. حالا او یکی از بخت های مسلم آقای گلی در لیگ بیست ویکم به شمار می آید؛ بازیکنی که بعید است اگر خمز بهترین فورواردهای ایران را هم بگیرد، دست از بازی دادن به او در خط حمله بکشد!

اسدی در فوتبال ایران بیشتر به عنوان هافبک دفاعی شناخته می شود. او در این پست عملکرد بدی نداشته، اما حضور ناموفق و پرحاشیه این بازیکن در پرسپولیس باعث شد تصویر او در ذهن هواداران فوتبال، مخدوش شود. حالا اما اسدی در تراکتور می درخشد و البته که این اتفاق در پستی دیگر برای ستاره ۲۷ساله رخ داده است؛ پستی که شاید از ابتدا هم بهتر بود اسدی در آن مشغول بازی می شد. حقیقت آن است که اسدی همیشه شم گلزنی بالایی داشته است. حتی همان روزهای تلخ حضور در پرسپولیس هم این بازیکن ۴گل به ثمر رساند و ازجمله در دیدار با نفت مسجدسلیمان با ۲ضربه سر کاملا مشابه دبل کرد. پیش از آن هم اسدی با پیراهن سایپا سابقه دبل برابر خود پرسپولیس را داشت؛ در مسابقه ای که به ویژه گل دوم او از زاویه بسته به طاق دروازه بیرانوند، بسیار تماشایی بود. در مجموع به نظر می رسد اسدی یک فوروارد بالفطره بوده باشد؛ ستاره ای که حالا هیچ کس دوست ندارد یک خط عقب تر برگردد.

منبع: روزنامه همشهری

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب