کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و آلومینیوم

کارشناسی داوری دیدار پرسپولیس و آلومینیوم

۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - تورج حق‌وردی معتقد است که قضاوت دیدار پرسپولیس و آلومینیوم اراک خوب نبود و داور ۲ اشتباه تاثیرگذار داشت.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - کارشناس داوری در گفت وگویی در خصوص داوری دیدار پرسپولیس و آلومینوم اراک در هفته هجدهم که با تساوی بدون گل دو تیم پایان یافت، اظهار کرد: «بازی حساسی بود و حضور تماشاگران، فشار را روی داور افزایش داده بود. در مجموع قضاوت خوبی را از مرتضی منصوریان شاهد نبودیم.»

او درباره صحنه های حساس این دیدار توضیح داد: «در دقیقه ۳۸، مدافع آلومینیوم پای مهاجم پرسپولیس یعنی دیاباته را می زند و داور باید پنالتی اعلام می کرد؛ البته تصمیم درست تر، گرفتن آفساید دیاباته روی توپ قبلی بود که باعث می شد کار برایش سخت نشود. در دقیقه ۴۳، فرار فخرالدینی از پشت مدافعان پرسپولیس آفساید بود و کمک داور اشتباه کرد. همین توپ در ادامه با خطای شدید بیرانوند همراه شد که منصوریان به درستی بازیکن پرسپولیس را اخراج کرد.»

این کارشناس داوری اضافه کرد: «تکل مدافع آلومینیوم روی ترابی در دقیقه ۶۶ پنالتی بود و نمی دانم داور اصلا چرا کرنر گرفت. در دقیقه ۷۵، تعادل عیسی آل کثیر در محوطه جریمه آلومینیوم به هم خورد که ادامه بازی درست بود. در دقیقه ۸۰، گل محمدرضا آزادی به درستی مردود اعلام شد زیرا مهاجم آلومینیوم روی گوهری سوار شد و روی این دروازه بان خطا کرد.»

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب