شب عجیب امباپه؛ دو پنالتی خراب کرد و مصدوم شد

شب عجیب امباپه؛ دو پنالتی خراب کرد و مصدوم شد

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۲ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - کیلیان امباپه، ستاره پاری‌سن‌ژرمن، در دیدار امشب تیمش مقابل مون‌پلیه در عرض 3 دقیقه سه موقعیت عالی برای گلزنی را از دست داد و چند دقیقه بعد مصدوم شد و زمین را ترک کرد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فرارو - کیلیان امباپه، ستاره پاری سن ژرمن، در دیدار امشب تیمش مقابل مون پلیه در عرض 3 دقیقه سه موقعیت عالی برای گلزنی را از دست داد و چند دقیقه بعد مصدوم شد و زمین را ترک کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن از دقایقی پیش در هفته بیست ویکم لیگ یک در خانه مون پلیه به مصاف این تیم رفته است.

کریستوف گالتیه تیمش را از ابتدا با حضور لیونل مسی و کیلیان امباپه به عنوان دو مهاجم پی اس جی به میدان فرستاده بود و از مثلث رویایی پاریسی ها تنها نیمار از ابتدا در زمین حضور نداشت.

درحالی که تنها 7 دقیقه از شروع بازی می گذشت، پی اس جی صاحب یک پنالتی شد. پاریسی ها ابتدا صاحب یک ضربه آزاد شدند و مسی با ارسالی زیبا توپ را به درون محوطه جریمه فرستاد. اما ژولین، بازیکن مون پلیه، پیراهن راموس را کشید و او را به زمین انداخت تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد.

کیلیان امباپه پشت توپ ایستاد. این ستاره فرانسوی مدتی پشت توپ ایستاده بود تا داور بالاخره در سوت خود دمید و اجازه شلیک پنالتی را صادر کرد. امباپه توپ را به سمت چپ دروازه فرستاد، ولی سنگربان مون پلیه با شیرجه ای خوب موفق شد توپ را دفع کند. این اولین ناکامی امباپه در این بازی بود.

اما بعد از بررسی صحنه با VAR مشخص شد که سنگربان مون پلیه زودتر از آنچه باید از خط دروازه جلو آمده است و در نتیجه داور سوت زد و اعلام کرد پنالتی باید تکرار شود.

امباپه این بار ضربه خود را به سمت مقابل شلیک کرد ولی دروازه بان حریف باز هم جهت توپ را درست تشخیص داد و برای دومین بار موفق شد توپ را با نوک انگشت هایش لمس کند. توپ به تیر دروازه برخورد کرد تا دومین ناکامی ستاره فرانسوی رقم بخورد.

اما جالب اینجا بود که وقتی توپ در پنالتی دوم به تیر دروازه برخورد کرد، در بازگشت امباپه اولین کسی بود که خود را به توپ برگشتی رساند ولی والی او ارتفاع زیادی داشت و از بالای دروازه خالی مون پلیه بیرون رفت تا هت تریک ناکامی امباپه در بازی امشب کامل شود.

اما این نقطه پایان ناکامی های سریالی امباپه در این مسابقه نبود. درحالی که از زمان از دست دادن دو پنالتی توسط او تنها 10 دقیقه می گذشت، بدشانسی یک بار دیگر به ستاره فرانسوی سلام کرد.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب