کیلیان امباپه بازی با بایرن را از دست داد

کیلیان امباپه بازی با بایرن را از دست داد

۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - کیلیان امباپه، ستاره پی اس جی، به دلیل مصدومیت در بازی شب گذشته برابر مون‌ پلیه، بازی رفت برابر بایرن در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را از دست داد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فرارو - کیلیان امباپه شب گذشته به دلیل مصدومیت در دیدار برابر مون پلیه مجبور شد خیلی زود زمین بازی را ترک کند.  به نظر می رسید که زانوی این بازیکن روی خطای بازیکن حریف کمی پیچ خورده باشد و همین باعث شد که او نتواند به حضورش در زمین ادامه دهد و لنگان لنگان از زمین بازی خارج شود. 

کریستوف گالتیه پس از پایان این بازی در گفتگو با خبرنگاران تاکید کرد که مصدومیت این ستاره فرانسوی و همچنین مصدومیت سرخیو راموس که باعث تعویض او در نیمه اول شد جدی نیستند و به نظر نمی رسد که مشکل خاصی برای آنها به وجود آمده باشد امادقایقی پیش تیم پزشکی پی اس جی اعلام کرد که کیلیان امباپه از ناحیه ران پای چپ مصدوم شده و مدت زمان در دسترس نبودن او سه هفته تخمین زده می شود. به این ترتیب او بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر بایرن مونیخ که 25 بهمن در پارک دو پرنس خواهد بود را از دست خواهد داد.

کیلیان امباپه بازی با بایرن را از دست داد

مصدومیت امباپه می تواند کابوس پاری سن ژرمن را در هفته های دشوار پیش رو تکمیل کند، چرا که نیمار هم بازی شب گذشته را به دلیل خستگی عضلانی از دست داد و مشخص نیست که چه زمانی بار دیگر به میادین بازخواهد گشت. 

منبع : ورزش سه 

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب