(تصویر) دایی جایزه بازی جوانمردانه سال را اعطا کرد

(تصویر) دایی جایزه بازی جوانمردانه سال را اعطا کرد

۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - علی دایی اسطوره فوتبال ایران که به دعوت فیفا در این مراسم حضور پیدا کرده بود، برای اعطای جایزه بازی جوانمردانه روی صحنه آمد تا لوح یادبود را به فرد برتر اعطا کند.

(تصویر) دایی جایزه بازی جوانمردانه سال را اعطا کرد

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فرارو - علی دایی اسطوره فوتبال ایران جایزه بازی جوانمردانه فیفا را به بازیکن کرمونزه اعطا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مراسم د بست یا بهترین های سال فیفا، دوشنبه شب در پاریس، پایتخت فرانسه برگزار شد که طی آن، جوایز مختلف به نفرات برتر داده شد که در این میان، اعطای جایزه بازی جوانمردانه برای علاقه مندان به فوتبال در ایران حس و حال دیگری داشت.

علی دایی اسطوره فوتبال ایران که به دعوت فیفا در این مراسم حضور پیدا کرده بود، برای اعطای جایزه بازی جوانمردانه روی صحنه آمد تا لوح یادبود را به فرد برتر اعطا کند.

سادیو مانه از بایرن مونیخ، لوکا لوکوشویلی از تیم کرمونزه ایتالیا و کاماوینگا از رئال مادرید سه کاندیدای نهایی دریافت جایزه بازی جوانمردانه بودند که در نهایت لوکوشویلی که در جریان یکی از مسابقات توانسته بود جان بازیکنی را نجات دهد، جایزه برتر را از آن خود کرد.

لوکوشویلی که تیمش باید امروز به مصاف رم برود، نتوانست در این مراسم حضور پیدا کند و به صورت تماس تصویری صحبت هایش را به زبان آورد و نتوانست جایزه اش را از دست علی دایی دریافت کند.

پس از صحبت های لوکوشویلی، علی دایی لوح یادبود را به نماینده این بازیکن اعطا کرد.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب