تصویر  -  گریلیش در پی "هایجک" هافبک مد نظر رئالی ها

تصویر - گریلیش در پی "هایجک" هافبک مد نظر رئالی ها

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - پیامی که جک گریلیش هافبک انگلیسی منچسترسیتی برای جود بلینگام هافبک دورتموند منتشر کرده به شدت خبرساز شده است چرا که به نوعی سعی در تغییر نظر این بازیکن در مورد آینده اش داشته است.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - مانوئل آکانجی مدافع سوییسی منچسترسیتی تصویری از خودش در اینستاگرام منتشر کرد که جود بلینگام که زمانی هم تیمی وی بوده است نیز برایش کامنت گذاشت. اما نکته عجیب این بود که گریلیش در پاسخ به هافبک انگلیسی دورتموند نوشت:"جود بلینگام، به منچسترسیتی بیا."

تصویر  -  گریلیش در پی "هایجک" هافبک مد نظر رئالی ها

در حقیقت بلینگام یکی از مورد توجه ترین بازیکنان فوتبال اروپا در تابستان خواهد بود. عملکرد خوب این بازیکن در دورتموند و تیم ملی انگلیس باعث شده تا باشگاه های زیادی نظیر منچستریونایتد، لیورپول، منچسترسیتی و رئال مادرید به دنبالش باشند و برای خرید او تلاش کنند. به نظر می رسد که گریلیش با این پیام علنی سعی در جلب نظر این هافبک دارد تا ورزشگاه اتحاد را به سایر گزینه هایش ترجیح بدهد.

رئال مادرید یکی از جدی ترین مشتریان بلینگام است که تماس هایی با خانواده این بازیکن داشته است. البته پیشنهاد مالی رئال مادرید از سایر باشگاه ها پایین تر است و این بازیکن اگر بخواهد رئال مادرید را انتخاب کند، باید قید درامد بیشتر را بزند و این انتخاب را با قلبش انجام بدهد.

257 251

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب