انتقال غیرمنتظره کاپیتان رئال مادرید به لیگ عربستان

انتقال غیرمنتظره کاپیتان رئال مادرید به لیگ عربستان

۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - ناچو فرناندز در آستانه قبول پیشنهاد الاتحاد عربستان قرار دارد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - ناچو فرناندز که در فصل ۲۴-۲۰۲۳ بارها شایعه جدایی اش از رئال مادرید شنیده شد، در آستانه پیوستن به الاتحاد عربستان قرار دارد.

به گزارش ورزش سه، او چندین بار در طول فصل درباره این موضوع که به بازی در رئال مادرید بماند یا خیر فکر کرده است و حتی در مقطعی نزدیک به ماندن در باشگاه مادریدی بود اما در نهایت تصمیم گرفت باشگاه را ترک کند.

با وجود جدایی از سفیدپوشان، او قصدی برای پیوستن به هیچ تیم اروپایی دیگری ندارد و موضعش این است که در اروپا فقط برای رئال مادرید بازی خواهد کرد.

او تصمیم جدایی اش را در آوریل گرفته اما از آن زمان تاکنون به همه پیشنهادات رسمی اش از دیگر باشگاه های اروپایی بی توجهی کرده و حالا بر اساس ادعای اکیپ، در فکر بازی در خاورمیانه است .

این مدافع اسپانیایی پیشنهاد بسیار خوبی از الاتحاد عربستان دارد و مذاکرات مثبتی با این باشگاه داشته است. گفته می شود مدیران الاتحاد اولویت اول شان را جذب ناچو قرار داده اند و به همین دلیل در روزهای گذشته در مذاکره با او پیشرفت زیادی داشته اند. انتظار می روند با ادامه همین روند، ناچو پیراهن این باشگاه عربستانی را به تن کند.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب