ماجرای پرسپولیسی شدن آقای لژیونر؛ نه پورشه گرفتم نه بی ام و!

ماجرای پرسپولیسی شدن آقای لژیونر؛ نه پورشه گرفتم نه بی ام و!

۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۲ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - کریم انصاری‌فرد، ستاره پرسپولیسی تیم ملی در گفت‌وگو با خبرورزشی با صراحت اعلام کرد که هرگز نگفته طرفدار استقلال است.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - کریم انصاری فرد خرداد سال ۱۳۹۱ با پرسپولیس قرارداد بست و به جمع قرمزپوشان پایتخت اضافه شد. این اتفاق در حالی رخ داد که شایعات زیادی پیرامون پیوستن او به استقلال مطرح بود ولی کریم ۳۰ خرداد سال ۱۳۹۱ در گفت وگو با خبرورزشی با صراحت پیرامون این مسئله صحبت کرد و گفت: این که می گویند من استقلالی هستم اصلا صحت ندارد چون هیچ وقت و هیچ کجا نگفتم استقلالی بودم. برادرم البته یک بار جلسه ای با مسئولان استقلال داشت و خودم هم گفته بودم مدیربرنامه هایم نیز باید در جریان باشد. پیشنهادات را بررسی کردم و در نهایت ترجیح دادم پیراهن پرسپولیس را بر تن کنم.

به نقل از خبر ورزشی انصاری فرد اضافه کرد: این را هم بگویم که برخلاف شایعات، برای عقد قرارداد با پرسپولیس نه بنز گرفتم نه بی ام و. این که می گویند پیشنهاد من به استقلالی ها زیاد بوده را هم تکذیب می کنم. یکی از مدیران این باشگاه چنین حرفی را زده ولی با صراحت می گویم من نه به استقلال و نه به هیچ تیم دیگری رقم ندادم و فقط شنونده پیشنهادات آن ها بودم.

کریم انصاری فرد در ادامه پیرامون این ادعای برخی مدیران وقت استقلال که کریم شرط گذاشته هر وقت پیشنهاد خارجی داشت از استقلال برود نیز تصریح کرد: من اصلا چنین شرطی نگذاشتم؛ در واقع استقلالی ها چون فرهاد مجیدی در نیم فصل سال گذشته از استقلال رفت، نگران بودند که من هم مانند مجیدی بشوم و همین کار را بکنم. در مورد برگشتن علی آقای دایی به پرسپولیس هم باید بگویم من از این ماجرا بی خبر هستم و موضوع به کادر مدیریتی پرسپولیس برمی گردد.

نکته این که علی دایی در آن سال به پرسپولیس برنگشت بلکه در نهایت یک مربی پرتغالی به نام مانوئل ژوزه تابستان سال ۹۱ هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت. حضوری که البته اصلا طولانی نشد و در نهایت نیمکت قرمزپوشان به یحیی گل محمدی رسید.

ماجرای پرسپولیسی شدن آقای لژیونر؛ نه پورشه گرفتم نه بی ام و!

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب