عکس -  بازیکن پرسپولیس وسط حاشیه های عجیب!

عکس - بازیکن پرسپولیس وسط حاشیه های عجیب!

۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - امید عالیشاه در میان حاشیه‌های عجیب و غریب توسط برخی از بازیکنان پرسپولیس تصویر جالبی منتشر کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس تصویر جدیدی از خودش در فضای مجازی منتشر کرده است.

در گزارش خبرورزشی آمده است: عالیشاه که فصل درخشانی را با پرسپولیس پشت گذاشت و مورد تحسین بسیاری از کارشناسان و پیشکسوتان پرسپولیس قرار گرفت در حاشیه اتفاقات نقل و انتقالات و تمدید بازیکنان هم تیمی اش تصویر جالبی از خودش منتشر کرده و در این تصویر با تیپ اسپرت و چهره ای خندان به دوربین نگاه می کند.

کاپیتان سرخ ها سال هاست بدون حاشیه در پرسپولیس بازی می کند و باوجود اینکه با مربیان زیادی در این تیم کار کرده و بعضا زمان هایی بوده که نیمکت نشین شده هرگز گلایه نکرده و برای حضور در ترکیب اصلی جنگیده است. کمتر هواداری از پرسپولیس را می توان پیدا کرد که خاطره بدی درمورد نقل و انتقالات از عالیشاه در ذهن داشته باشد چرا که بازیکن باتجربه سرخ ها هرسال بدون حاشیه با هر کمی و کاستی قراردادش را با پرسپولیس امضا کرده است. 

عالیشاه با روی کار آمدن اوسمار خیلی زود به یکی از بازیکنان محبوب سرمربی برزیلی تبدیل شد و در چند بازی پایانی تاثیر زیادی در بازگرداندن ورق قهرمانی به سود تیم پرسپولیس داشت.

کاپیتان پرسپولیس باتوجه به رکورهایی که یکی پس از دیگری پشت سر می گذارد و همچنین با شخصیت کاریزماتیکش قابلیت تبدیل شدن به یک اسطوره را پرسپولیس از خود نشان می دهد.   

عکس -  بازیکن پرسپولیس وسط حاشیه های عجیب!

251 251

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب