عکس -  سند تسویه حساب پرسپولیس با بیرانوند!

عکس - سند تسویه حساب پرسپولیس با بیرانوند!

۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - سنگربان پرسپولیس در حالی اعلام کرده قرارادادش با سرخ‌پوشان قانونی فسخ شده که اسناد رسیده به دست ایرنا، به نوعی خلاف این موضوع را نشان می‌دهد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - در قرارداد علیرضا بیرانوند با باشگاه پرسپولیس که در روزهای نخست سال ۱۴۰۳ میان طرفین به امضا رسید، این باشگاه موظف بود ۱۵ روز بعد از آخرین بازی فصل مطالبات وی را پرداخت کند. در غیر اینصورت وی می توانست قرارداد خود را فسخ کند.

به نقل از ایرنا اگر چه باشگاه پرسپولیس دو روز پیش تمامی مطالبات قرارداد این سنگربان را پرداخت کرد، اما با توجه به صحبت های روز گذشته این دروازه بان در خصوص اینکه باشگاه پاداش بردهای هفته پایانی را به عنوان مطالبات بازیکنان حساب کرده، از این رو وی به دلیل وصول نشدن مطالبات تا زمان مقرر، قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کرد.

بیرانوند در واکنش به فسخ قرارداد خود در مکالمه ای کوتاه عنوان کرده با توجه به الحاقیه ای که باشگاه در قرارداد وی گنجانده، چنانچه مطالباتش ١۵ روز بعد از آخرین بازی او در فصل ١۴٠٣/٠٢ پرداخت نشود، او قرارداد خود را فسخ می کند و با توجه به این موضوع سنگربان ملی پوش پرسپولیس قرارداد خود را فسخ کرده است.

عکس -  سند تسویه حساب پرسپولیس با بیرانوند!


برخلاف ادعا سنگربان ملی پوش که گفته این الحاقیه را باشگاه به قراردادم اضافه کرده و او طبق آن قرارداد خود را فسخ کرده است، باشگاه در تاریخ ٢۶ خرداد مطالبات بیرانوند را پرداخت کرده و بدین ترتیب فسخ قرارداد این بازیکن قانونی تلقی نمی شود.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب