پیشنهاد هنگفت سعودی به مهاجم رئال

پیشنهاد هنگفت سعودی به مهاجم رئال

۰۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - مارکا امروز گزارش داد که رئال به خوسلو پیشنهاد تمدید داده، ولی از عربستان نیز برای او پیشنهاد مالی بسیار بهتری رسیده است.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از فرارو - خوسلو ماتو در طول فصل نشان داد که جایی مطمئن برای فصل بعد در رئال مادرید دارد. 

آنچلوتی خوشحال خواهد شد که او را برای یک فصل دیگر در اختیار داشته باشد، چرا که فصل قبل او گل های مهمی برای رئال به ثمر رساند. شکل بازی و گل های خوسلو همه را متقاعد کرد تا جایی که طبق ادعای مارکا، مسئولان رئال به او قراردادی یک ساله پیشنهاد داده اند و بعد از مشخص شدن تکلیف صعود اسپانیول به لالیگا، بند خرید او نیز فعال خواهد شد.

همانطور که در مورد لوکاس واسکز یا ناچو اتفاق افتاده، پیشنهاد باشگاه به خوسلو برای یک فصل دیگر است. چند سالی است که رئال مادرید به عنوان یک قانون وضع کرده است که در یک سن خاص (30 سال به بالا)، تمدیدها فصل به فصل انجام می شود.

مارکا نوشته است این بازیکن در عین حال پیشنهاد مهمی نیز از لیگ عربستان دریافت کرده اما در حال حاضر اولویت او ادامه یک فصل دیگر در رئال مادرید است. دستمزد پیشنهاد باشگاه سعودی به خوسلو چند برابر رئال است ولی او افتخار بیشتر را به پول ترجیح می دهد.

 

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در خبر ناب