لیست نکونام در دست مدیران؛ این بازیکن حتماً باید ر استقلال بماند
سرویس ورزشی - استقلال از روزهای قبل به طور جدی درگیر پروسه انتخاب سرمربی بود و شایعات فراوانی پیرامون جدایی جواد نکونام به گوش می‌رسید ولی ظاهرا داستان سرانجام دیگری پیدا کرده و قرار است جواد در لیگ بیست و چهارم نیز هدایت آبی‌پوشان تهرانی را بر عهده داشته باشد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - پس از توافق دوباره استقلال با جواد نکونام که به احتمال فراوان طی ۴۸ ساعت آینده جنبه قطعی به خود خواهد گرفت و مهم ترین اولویت این باشگاه، موفقیت در عرصه نقل و انتقالات است. همان عرصه ای که جواد نکونام در طول لیگ بیست و سوم بابت آن بارها با مدیریت قبلی دچار چالش شده بود. خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که سرمربی استقلال فهرستی از بازیکنان مورد نظر خودش که فصل قبل در زمره آبی پوشان محسوب می شدند و نکونام تاکید دارد در لیگ بیست و چهارم هم حتماً باید پیراهن آبی را بر تن کنند به کادر مدیریتی باشگاه ارائه کرده تا زمینه برای تمدید قرارداد آنها فراهم شود.

از قرار معلوم روزبه چشمی اولین نفر در فهرست مذکور تلقی می شود. البته این مسئله به معنای انفعال در جذب بازیکنان جدید نیست و قرار شده بلافاصله پس از تکمیل لیست خرید استقلال، هر دو پروسه به صورت همزمان و موازی جلو برود.

منبع: خبرورزشی

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب