پرسپولیس در حال از هم پاشیدن  -  بعد از ترابی و بیرانوند، دو بازیکن دیگر هم با تیم جدید توافق کردند
سرویس ورزشی - مدیریت پرسپولیس باید در همان نیم‌فصل برای تمدید قرارداد با بازیکنان شاخص خود اقدام می‌کرد تا مشکلات امروز گریبانش را نگیرد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - قهرمان لیگ بیست وسوم شاید بهترین کاری که باید می کرد حفظ کادرفنی و ستاره های تیمش و تقویت تیم در دو سه پست بود اما خلاف این اتفاق را در پرسپولیس شاهد بودیم تا در شرایط فعلی این باشگاه را در حالت کما ببینیم. «فرهیختگان» از نخستین رسانه هایی بود که از دو ماه مانده به اتمام لیگ خبر داد که باشگاه تراکتور به شدت چهار بازیکن پرسپولیس (علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی فر و علی نعمتی) را با پیشنهادهای سنگین مالی هوایی کرده است. البته مرتضی پورعلی گنجی هم در این جمع بود که در همان مقطع این پیشنهاد را رد کرد. در آن زمان باشگاه پرسپولیس واکنش تندی به این اخبار نشان داد و حتی رسانه ها را به اتهام برهم زدن آرامش سرخپوشان تهدید به شکایت کرد، درحالی که از این باشگاه انتظار می رفت از همان موقع برای حفظ کادرفنی و بازیکنانش اقدام می کرد تا با وضعیت فعلی مواجه نشود.

واقعیت امر این است که مدیریت پرسپولیس باید در همان نیم فصل برای تمدید قرارداد با بازیکنان شاخص خود اقدام می کرد و این شرایط را در اختیار تیم های متمول قرار نمی داد تا با پیشنهادهای وسوسه انگیز آنها را برای ادامه حضور در جمع قرمزها دچار تردید کنند اما مدیریت این باشگاه اعتقاد داشت پرسپولیس نباید التماس بازیکنی را بکند و هر بازیکنی خواست می تواند برود.

۲ بازیکن دیگر در مسیر جدایی
نکته جالب توجه اینکه باشگاه پرسپولیس سه هفته بعد از اتمام لیگ هنوز حتی پیشنهاد تمدید قرارداد را هم به یک سری از بازیکنانش نداده و به نوعی آنها را در آب نمک گذاشته است. گئورگی گولسیانی، فرشاد فرجی، علی نعمتی و سعید صادقی از جمله این نفرات هستند. از سوی دیگر البته امیری و رفیعی خودشان برای تمدید اعلام آمادگی کرده اند و باشگاه نگرانی بابت آنها ندارد اما نفرات ذکر شده با بی توجهی باشگاه مواجه شده اند. در چنین شرایطی امکان جدایی هر یک از این بازیکنان هست. اما شرایط نعمتی و اسماعیلی فر فرق می کند. این دو بازیکن هم به مانند ترابی و بیرانوند توافقاتی با تراکتور داشته اند و از قرار معلوم باید منتظر جدایی همزمان این چهار بازیکن از پرسپولیس باشیم. مگر اینکه اتفاق خاصی در روزهای آینده رخ داده و آنها متقاعد به ماندن در پرسپولیس شوند.

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب