حضور احتمالی دو ملی پوش در ملوان

حضور احتمالی دو ملی پوش در ملوان

۱۲ تیر ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - ابولفضل جلالی و امیدنورافکن دو ملی‌پوش احتمالی ملوان در فصل آینده خواهند بود.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - تیم فوتبال ملوان سال ها از داشتن نماینده در تیم ملی محروم بوده و بازیکنی از این تیم با پیراهن تیم ملی فوتبال ایران به میدان نرفته است اما با حضور دو بازیکن برجسته فوتبال ایران فصل آینده این شانس را خواهد داشت.

با توجه به احتمال حضور امید نورافکن و ابولفضل جلالی به دلیل گذارندن دوران سربازی و عملکرد خوبی که آنها با پیراهن تیم ملی در بازی های اخیر داشتند و با حفظ روند خوبی که فصل گذشته در مسابقات لیگ پیش گرفتند می توانند در تیم ملی حضور پیدا کنند.

باشگاه ملوان در سال های دور غفور جهانی و سیروس قایقران را در تیم ملی داشت و در سال های نه چندان دور مازیار زارع، پژمان نوری و مهرداد اولادی را به عنوان نماینده این باشگاه در ترکیب تیم ملی داشتند.

با گذشت سال ها مجددا باشگاه ملوان می تواند بازیکنان ملی پوشی را در اختیار داشته باشد که در ترکیب این تیم هم تاثیرگذار باشند و از تجربه و توانایی های خود در این تیم نیز اثرگذار باشند.

باید دید شرایط حضور نورافکن و جلالی در تیم ملوان به چه شکلی پیش خواهد رفت و در نهایت آنها برای گذراندن دوران سربازی به این تیم خواهند رفت یا این انتقال انجام نخواهد شد و این دو بازیکن در تیم خود حضور خواهند داشت.

منبع: ورزش سه

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب