تبریک معاون ورزشی خاتمی به رییس جمهور فوتبالی ایران

تبریک معاون ورزشی خاتمی به رییس جمهور فوتبالی ایران

۱۶ تیر ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - محسن مهرعلیزاده، رییس فدراسیون بین المللی ورزش‌های زورخانه‌ای انتخاب مسعود پزشکیان را تبریک گفت.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - محسن مهرعلیزاده رییس سازمان تربیت بدنی در دولت خاتمی و رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای با ارسال پیامی، انتخاب مسعود پزشکیان را به عنوان رییس جمهور ایران تبریک گفت.

جالب اینجاست که پزشکیان هم به شدت ورزشی و فوتبالی است.
در متن پیام مهرعلیزاده به پزشکیان آمده است؛

برادر ارجمندم، دکتر مسعود پزشکیان

منتخب گرانقدر چهاردهمین دوره ریاست جمهوری

کسب افتخار پیروزی در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری که بی تردید برخورداری از عنایات الهی به ملت بزرگ و میهن عزیزمان را در بر داشت به حضور جنابعالی و ملت شریف ایران تبریک عرض می کنم.

اعتماد مردم همیشه سر افراز سرزمینمان ایران که در شرایط حساس کنونی با شما همراه شد، امیدی دوچندان و حرکتی نو برای فرزندانمان در آینده سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشورمان رقم زد که از این بابت پیروزی شما در صحنه های برنامه ریزی و اجرا در آینده را از درگاه ایزد منان خواستارم.

این پیروزی بزرگ که نشانه انتخاب صحیح و هوشمندانه ی تک تک آن هایی که دل در گرو این آب و خاک دارند است، بیانگر اعتماد مردم به راستگوئی، امانتداری، شجاعت، روحیه حق گوئی، حق طلبی، صداقت، زیست ساده و بی آلایش و در عین حال متخصصانه شما دارد که در رفتار و گفتارتان بر همگان آشکار است و بی تردید امانتی ارزشمند و گران بها محسوب می شود. از خداوند بزرگ برای شما و مجموعه همکاران تان توفیق روزافزون خدمت و سلامتی خواسته و برای مردم سرافراز کشورمان روزهای روشن و افتخارات بیش از پیش در تمام عرصه های مختلف داخلی و خارجی را خواهانم.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب