عکس -  آدیداس نام یکی از کفش هایش را تونی کروس گذاشت!

عکس - آدیداس نام یکی از کفش هایش را تونی کروس گذاشت!

۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۰۱:۱۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - آدیداس نام کفش 11pro را به احترام هافبک بزرگ آلمانی، تغییر داد.

عکس -  آدیداس نام یکی از کفش هایش را تونی کروس گذاشت!

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مادرید، به خاطر تعهد باورنکردنی اش به یک مدل خاص از کفش فوتبال مشهور است. او در طول دوران حرفه ای خود، تنها از کفش های Adidas adiPURE 11Pro استفاده کرده است و تا زمان بازنشستگی هم از کفش دیگری استفاده نکرد.

تونی کروس پس از حذف آلمان از یورو 2024 با شکست مقابل اسپانیا، از فوتبال خداحافظی کرد. آدیداس به همین مناسبت دست به اقدام جالبی زد و نام تونی کروس را روی این کفش ها گذاشت. در بیانیه آدیداس آمده:

تونی کروس و یازده پرو. عشق در نگاه اول، کنار هم تا آخرین ضربه. امروز خوشحالیم که می توانیم اعلام کنیم Adidas 11pro به Adidas Toni Kroos pro تغییر نام پیدا کرده است.

داستان تونی کروس و کفش هایش

این عشق پایدار به یک مدل خاص، داستانی منحصر به فرد دارد. آدیداس پیش از جام جهانی 2010 از این مدل کفش رونمایی کرد، اما در سال 2015 تولید آن را متوقف کرد. با این حال، کروس آنقدر به این کفش علاقه داشت که شخصاً از آدیداس خواست به خاطر او به تولید آن ادامه دهد.

آدیداس که از محبوبیت کروس و علاقه او به این مدل کفش آگاه بود، تصمیم گرفت از این فرصت استفاده کند. این شرکت تعداد محدودی از Adidas adiPURE 11Pro را دوباره تولید کرد و برای فروش عرضه کرد. این کفش ها به سرعت به فروش رسیدند و هواداران کروس با اشتیاق نسخه محدود این کفش را خریداری کردند.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب