ائتلاف ناخودآگاه زنوزی و درویش بر علیه بیرانوند  -  دروازه بان یاغی در تیمی به جز پرسپولیس و تراکتور
سرویس ورزشی - یکی از دلایل عدم معارفه علیرضا بیرانوند از سوی باشگاه تراکتور شکایت پرسپولیس است.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از همشهری - علیرضا بیرانوند بعد از فسخ قرارداد خود با پرسپولیس در روز 29 خرداد، مذاکرات خود را با تیم تراکتور انجام داد و حتی پیش قراردادی را هم به امضا رساند که انتقال او به جمع سرخپوشان تبریزی را نهایی به نظر می رساند. با این حال بعد از گذشت دو هفته، هنوز رونمایی از این بازیکن انجام نشده و در عین حال سایه شکایت باشگاه پرسپولیس از دروازه بان شماره یک تیم ملی هم روی سر او سنگینی می کند.

یکی از دلایل عدم معارفه علیرضا بیرانوند از سوی باشگاه تراکتور نیز همین شکایت پرسپولیس است که باعث شده تا احتمال محرومیت و جریمه این بازیکن در کمیته تعیین وضعیت قوت بگیرد و طبیعتا تراکتور ترجیح می دهد تا زمان اعلام نهایی حکم، دست نگه دارد و اقدام رسمی در این باره انجام ندهد.

این حال و در شرایطی که به نظر می رسید همه چیز بین مدیران باشگاه تراکتور و بیرانوند نهایی شده و او سنگربان قرمزها در فصل جدید خواهد بود، از 72 ساعت گذشته روند دیگری بر این پرونده حکمفرما بوده است. ابتدا بیرانوند در میانه مذاکرات خود با تراکتور، مسئله بازگشت به پرسپولیس را مطرح کرد و سپس به سراغ مدیران پرسپولیس رفت تا با آنها پای میز مذاکره بنشیند.

این مذاکره نیز بین نماینده او و باشگاه پرسپولیس انجام شد و پرسپولیس تاکید کرد که باتوجه به تصویب هیئت مدیره، راهی برای بازگشت این دروازه بان وجود ندارد و آنها به هیچ وجه با درخواست بازگشت او موافقت نمی کنند.

البته برخی منابع مدعی هستند که بعد از مخالفت پرسپولیس با بازگشت بیرانوند، این دروازه بان مذاکراتی را با تیمی جدید هم آغاز کرده که البته از سرانجام این مذاکره هیچ خبر موثقی در دسترس نیست.

اما در این بین یک اتفاق تازه هم از سوی بیرانوند رخ داده است. بر اساس شنیده خبرنگار ما، باشگاه تراکتور بعد از اطلاع از مذاکره او با پرسپولیس و همچنین پیشنهاد جدید به این دروازه بان، تا حد زیادی اعتماد خود را به او از دست داده و حتی برخی منابع موثق مدعی هستند که تراکتوری ها قید بیرانوند را زده و قصد دارمد برنامه خود را بدون او پیش ببرند.

این موقعیت فعلی علیرضا بیرانوند است که به نظر پرسپولیس پاسخ منفی به بازگشت او داده و زنوزی هم از دستش گلایه مند است و دیگر او را نمی خواهد تا شاید بیرانوند فصل آینده در تیمی غیر از پرسپولیس و تراکتور دروازه بانی کند.

البته در مورد این دروازه بان خبرساز هیچ چیزی قطعی نیست و امکان دارد همین فردا تصمیمی جدید، همه چیز را تغییر دهد

این خبر توسط سایت همشهری آنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب