عبدالکریم حسن نمی خواهد در پرسپولیس بماند

عبدالکریم حسن نمی خواهد در پرسپولیس بماند

۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - در مذاکرات بین باشگاه العربی و پرسپولیس برای انتقال عبدالکریم حسن، پیشنهاد معاوضه با عمر سوما مطرح شده است اما این بازیکن هنوز در مورد انتقال به لیگ ایران تردید دارد.

به گزارش سرویس ورزشی خبر ناب به نقل از خبرآنلاین - پایگاه خبری «الرایه» قطر، انتقال عبدالکریم حسن به تیم فوتبال العربی در دوره نقل و انتقالات تابستانی در آستانه نهایی شدن است و دو باشگاه پرسپولیس و العربی در حال رسیدن به توافق نهایی هستند.

جزئیات مذاکرات
به نقل از مهر، گزارش های پایگاه خبری «الرایه» تأیید کرده اند که مدیریت باشگاه پرسپولیس علاقه مند به جذب عمر سوما، مهاجم سوریه ای باشگاه العربی، در ازای انتقال عبدالکریم حسن به تیم العربی است. در همین حال، مدیریت باشگاه العربی درخواست کرده است که فرآیند فروش عمر سوما به پرسپولیس از مذاکرات انتقال عبدالکریم حسن جدا شود.

عبدالکریم حسن به مدیریت باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است که تمایل شدید به بازی در تیم العربی در فصل جدید دارد. در صورت شکست مذاکرات بین دو طرف، حسن قرارداد خود با پرسپولیس را که تا پایان فصل آینده اعتبار دارد، ادامه خواهد داد.

تردید عمر سوما
طبق گفته این رسانه، عمر سوما در مورد انتقال به لیگ ایران تردید دارد و هنوز در اتخاذ این تصمیم در مسیر حرفه ای خود مردد است. این بازیکن چندین پیشنهاد دیگر هم دارد که مهم ترین آنها از باشگاه احد عربستان سعودی است.

برای دسترسی سریع به تازه ترین اخبار و تحلیل رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و خبر ناب صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در خبر ناب